Kushinara Nibbana Bhumi Pagoda- Free Online Analytical Research and Practice University for “Discovery of Buddha the Awakened One with Awareness Universe” in 116 Classical Languages
White Home, Puniya Bhumi Bengaluru, Prabuddha Bharat International.
Categories:

Archives:
Meta:
April 2021
M T W T F S S
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
11/04/20
107) Classical Ukrainian-Класичний український, 108) Classical Urdu- کلاسیکی اردو 109) Classical Uyghur, 110) Classical Uzbek-Klassik o’z, 111) Classical Vietnamese-Tiếng Việ, 112) Classical Welsh-Cymraeg Clasurol, 113) Classical Xhosa-IsiXhosa zesiXhosa, 114) Classical Yiddish- קלאסישע ייִדיש 115) Classical Yoruba-Yoruba Yoruba, 116) Classical Zulu-I-Classical Zulu
Filed under: General, Vinaya Pitaka, Sutta Pitaka, Abhidhamma Pitaka, Tipiṭaka KUSHINARA NIBBANA BHUMI PAGODA
Posted by: site admin @ 7:26 pm
107) Classical Ukrainian-Класичний український,

Відкриття Пробудженого з Всесвітом обізнаності (DAOAU)
ДОБРО ОЧИЩАЙ РОЗУМ, - сказав Будда співом, музикою та піснями
Aniccanibbānasappāya Sutta
- Сприйняття непостійності, придатне для Ніббани -
Я покажу вам, бхікху, метод, який підходить для Ніббани. Послухайте це і приділіть пильну увагу, я буду говорити. І що, бхікху, це той метод, який підходить для Ніббани?
Тут, бхікху, бхікку розуміє: «око є непостійним», він розуміє: «(видимі) форми є непостійними», він розуміє: «свідомість ока є непостійним», він розуміє: «зоровий контакт - це
непостійним », {1} він розуміє:« все, що виникає внаслідок контакту ока, незалежно від того, відчувається воно як приємне, неприємне чи нейтральне, що також є непостійним ».
Він розуміє: «вухо непостійне», він розуміє: «звуки непостійні», він розуміє: «вушне свідомість непостійне», він розуміє: «вушний контакт є непостійним», він розуміє: «все, що виникає через вушний контакт, незалежно від того, відчувається він як приємний, неприємний чи нейтральний, який також є непостійним ‘.
Він розуміє: «ніс непостійний», він розуміє: «запахи непостійні», він розуміє: «ніс-свідомість є непостійним», він розуміє: «ніс-контакт є непостійним», він розуміє: «все, що виникає через контакт з носом, незалежно від того, відчувається він як приємний, неприємний чи нейтральний, що також є непостійним ‘.
Він розуміє: «язик непостійний», він розуміє: «смаки непостійні», він розуміє: «язик-свідомість непостійний», він розуміє: «язиковий контакт непостійний», він розуміє: «все, що виникає через контакт з язиком, незалежно від того, відчувається він як приємний, неприємний чи нейтральний, що також є непостійним ‘.
Він розуміє: «тіло є непостійним», він розуміє: «тілесні явища є непостійними», він розуміє: «тіло-свідомість є непостійним», він розуміє: «тілесний контакт є непостійним», він
розуміє: „все, що виникає внаслідок контакту з тілом, незалежно від того, відчувається це як приємне, неприємне чи нейтральне, що також є непостійним”.
Він розуміє: «розум непостійний», він розуміє: «психічні явища непостійні», він розуміє: «розум-свідомість є непостійним», він розуміє: «розумовий контакт є непостійним», він
розуміє: „все, що виникає через контакт розуму, незалежно від того, відчувається воно як приємне, неприємне чи нейтральне, що також є непостійним”.
Це, бхікху, це той метод, який підходить для Ніббани.
Повна таємниця існування - не мати страху - Будда
БУДДУ ЗАПИТАНО.
“ЩО ВИ ОТРИМАЛИ
З МЕДИТАЦІЇ? “
Він НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАВ.
Втім, дозвольте мені сказати вам
ЩО Я Втратив:
ГНІВ, ТРИВОГА
ДЕПРЕСІЯ, НЕБЕЗПЕЧНІСТЬ,
СТРАХ СТАРОГО ВІКУ І СМЕРТІ “.
«Будда сидить під деревом Бодхі, виглядає розслабленим і споглядальним … Навколо нього - мараси, усі напасті, які нападають на розум. Деякі мають списи, спрямовані на Будду, а інші маскуються під еротичні образи, спрямовані на порушення концентрації Будди, намагаючись породити страх, який виникає від нападу. Але Будда сидить незворушно, з однією рукою на землі, ніби хоче сказати: “Я маю право бути тут”. Щит, який його оточує, що захищає від цих напастей, - це його доброзичливість. Його власна доброзичливість, що сяє від нього, розчиняє всі напасті ».
Будда Шакьямуні медитував під Деревом Бодхі, зрештою досягнувши пробудження з усвідомленням. Він боровся зі спокусами, демонами та мерзенною тягою. Уважно спостерігаючи за цією тягою чи думками, спостерігач може допомогти медитатору врешті-решт подолати перешкоди.
Abahya Mudra (жест рукою) виражає безстрашність Будди.
Ще одним знаковим образом безстрашності Будди є історія про шаленого слона, розлюченого злою Девадаттою. Люблячи доброту та безстрашний характер, Шак’ямуні миттю підкорив собі великого звіра. Девадатта не раз намагався вбити Будду, завжди зазнаючи невдачі.
Мудра Абхая - знаменитий жест Будди, який безстрашно піднімає руку (видно на багатьох зображеннях Будди) - виражає буддистську безстрашність глибокою простотою. Пробуджений Розумінням розум не має страху. Але як щодо нас решти? Для нас, тих, хто не пробудився з усвідомленням, ми можемо сховатися в Будді. Розуміння порожнечі (Єдності) допомагає подолати страх.
Прагматична безстрашність - “Добро і очищення розуму”.
Вражаюче Будда згадує безстрашну людину, “яка робила те, що добре, робила те, що вміло, захищала тих, хто переживає страх, і не робила того, що є злим, диким чи жорстоким. Потім він захворів серйозною хворобою. Коли він занепадає з серйозною хворобою, йому приходить думка: “ Я зробив те, що добре, зробив те, що вміло, захистив тих, хто перебуває в страху, і я не зробив того, що є злим, диким або жорстоким … Він не сумує, не мучиться; не плаче, не б’є грудьми і не деліріє. Це теж людина, яка, піддана смерті, не боїться і не переживає смерті ».
Девадатта безуспішно намагається вбити Будду - знову - цього разу скелею.
Будда чітко дав зрозуміти, що справжнім ключем до позбавлення від страху є людина, “яка покинула пристрасть, бажання, прихильність, спрагу, лихоманку та тягу до чуттєвості”. Ця людина прожила Восьмикратний шлях, навчаний Буддою, на основі чотирьох благородних істин. У цієї людини, яка зняла прихильність і тягу, немає причин боятися. Якщо ви не відчуваєте прив’язки до ілюзорних насолод, ви не боїтеся їх втратити.
МОЯ СМІЛЬНІСТЬ
СИЛЬНІШИЙ ЗА СТРАХ!
Андрей Терентьев. О буддизме и Далай-ламе
Сохраним Тибет
21.7K subscribers
Андрей Анатольевич Терентьев известен в России как переводчик, редактор и издатель многих крупных буддийских сочинений, в частности, под его руководством был издан переведенный на русский язык Альгирдасом Кугявичусом основополагающий труд Чже Цонкапы «Ламрим ченмо» (Большое руководство к этапам пути пробуждения). Он основал первое в России буддийское издательство «Нартанг» и журнал «Буддизм России». Андрей Терентьев принимал участие в создании Санкт-Петербургского союза буддистов и возвращении верующим Санкт-Петербургского дацана Гунзечойнэй. В 1990-е гг. во время визита Его Святейшества Далай-ламы XIV в Россию и страны Балтии он был его личным переводчиком. В специальном интервью для сайта «Сохраним Тибет» Андрей Терентьев рассказывает о том, как открыл ценность буддизма и о роли Далай-ламы в своей жизни.
С Андреем Терентьевым беседовал Роман Сухоставский.
Андрей Терентьев. О буддизме и Далай-ламе
Андрей
Анатольевич Терентьев известен в России как переводчик, редактор и
издатель многих крупных буддийских сочинений, в частности, под его
руководством был…


108) Classical Urdu- کلاسیکی اردو


Friends

آگاہی کائنات (DAOAU) کے ساتھ بیدار والے کی دریافت
کیا اچھے پرفی منڈ نے بدھ کو منتر ، موسیقی اور گانوں کے ساتھ کہا
اینککنیبیبناساپیا سوٹا
- نبāنا کے لئے موزوں استحکام کا [خیال]
میں ، بِکusخُس ، وہ طریقہ دکھاؤں گا جو نِبāنا کے لئے موزوں ہے۔ سنو اور غور کرو ، میں بات کروں گا۔ اور کیا ، یہ ، وہ طریقہ ہے جو نب whichینا کے لئے موزوں ہے؟
یہاں ، بھکھوس ، ایک بھکھو سمجھتا ہے: ‘آنکھ مستعار ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘‘ (دکھائی دینے والی) صورتیں مستقل ہیں ’’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘آنکھوں کا شعور مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘آنکھ سے رابطہ ہے
ناگوار ’، {1} وہ سمجھتا ہے:‘ جو کچھ بھی رابطے کی وجہ سے پیدا ہوتا ہے ، چاہے اسے خوشگوار ، ناخوشگوار یا غیر جانبدار محسوس کیا جائے ، وہ بھی ناگوار ہے ’۔
وہ سمجھتا ہے: ‘کان مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘آواز مستقل ہیں’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘کان شعور مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘کان سے رابطہ مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘جو بھی وجہ سے پیدا ہوتا ہے’ کان سے رابطہ ، چاہے اسے خوشگوار ، ناخوشگوار یا غیر جانبدار محسوس کیا جائے ، یہ بھی ناگوار ہے ‘۔
وہ سمجھتا ہے: ‘ناک ناپائیدار ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘بدبو مستحکم ہوتی ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘ناک شعور مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘ناک سے رابطہ مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘جو بھی وجہ سے پیدا ہوتا ہے’ ناک سے رابطہ ، چاہے اسے خوشگوار ، ناخوشگوار یا غیر جانبدار محسوس کیا جائے ، یہ بھی ناگوار ہے ‘۔
وہ سمجھتا ہے: ‘زبان مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘ذوق استقامت ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘زبان-شعور مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘زبان سے رابطہ مستقل ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘جو کچھ بھی پیدا ہوتا ہے اس کی وجہ سے زبان سے رابطہ ، چاہے اسے خوشگوار ، ناخوشگوار یا غیر جانبدار محسوس کیا جائے ، یہ بھی ناگوار ہے ‘۔
وہ سمجھتا ہے: ’جسم مستقل ہے‘ ، وہ سمجھتا ہے: ‘جسمانی مظاہر مستقل ہیں’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘جسمانی شعور استقامت ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘جسمانی رابطہ مستقل ہے’ ، وہ
سمجھتا ہے: ‘جسمانی رابطے کی وجہ سے جو بھی پیدا ہوتا ہے ، چاہے اسے خوشگوار ، ناخوشگوار یا غیر جانبدار محسوس کیا جائے ، وہ بھی دائمی ہے’۔
وہ سمجھتا ہے: ‘ذہن استنباط ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘ذہنی مظاہر استقامت ہیں’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘ذہن و شعور استقامت ہے’ ، وہ سمجھتا ہے: ‘ذہن سے رابطہ مستقل ہے’ ، وہ
سمجھتا ہے: ‘ذہنی رابطے کی وجہ سے جو بھی پیدا ہوتا ہے ، چاہے اسے خوشگوار ، ناخوشگوار یا غیر جانبدار محسوس کیا جائے ، وہ بھی دائمی ہے’۔
یہ ، بھکھوس ، وہ طریقہ ہے جو نبāنا کے لئے موزوں ہے۔
وجود کا پورا راز - کوئی خوف نہیں - بدھ
بدھا نے پوچھا تھا۔
“آپ نے کیا حاصل کیا ہے؟
ترمیم سے؟ “
اس نے کچھ بھی جواب نہیں دیا۔
بہر حال ، مجھے بتائیں
میں نے کیا کھویا ہے:
غصہ ، اضطراب
دباؤ ، تحفظ ،
پرانی عمر اور موت کا خوف۔ “
“بدھ بودھی کے درخت کے نیچے بیٹھا ہوا ہے ، وہ آرام دہ اور پرسکون نظر آرہا ہے… اس کے چاروں طرف مارس ہیں ، یہ تمام تکلیفیں جو ذہن کو متاثر کرتی ہیں۔ کچھ نے بدھ کے مقصد سے نیزے رکھے ہیں اور کچھ شہوانی ، شہوت انگیز منظر کشی میں چھپے ہوئے ہیں ، جس کا مقصد بدھ کے حراستی کو رکاوٹ ڈالنا ہے ، اور یہ خوف پیدا کرنے کی کوشش کرنا ہے کہ حملہ ہونے سے پیدا ہوتا ہے۔ لیکن بدھ بے چین بیٹھے ، ایک ہاتھ زمین پر رکھتے ہوئے ، گویا کہتے ہیں ، “مجھے یہاں ہونے کا حق ہے۔” اس کے آس پاس جو ڈھال ہے ، جو اسے ان تکلیفوں سے بچاتا ہے ، اسی کا احسان ہے۔ اس کی اپنی شفقت اس سے نکل رہی ہے اور تمام پریشانیوں کو ختم کرنا ہے۔
شکیامونی بدھ نے بودھی درخت کے تحت غور کیا ، بالآخر بیداری کے ساتھ بیداری حاصل کی۔ اس نے فتنوں ، بدروحوں اور ناپاک خواہشوں سے مقابلہ کیا۔ مباہلہ کی حیثیت سے ان کی خواہشات اور خیالات کو دھیان سے دیکھنا ، غور کرنے والے کی مدد کرسکتا ہے ، بالآخر رکاوٹوں کو دور کرنے میں مدد کرتا ہے۔
ابیہا مدرا (ہاتھ کا اشارہ) بدھ کی بے خوفی کا اظہار کرتا ہے۔
بدھ کے بے خوف و جذبے کی ایک اور مشہور شبیہہ ، ہاتھا پزیر ہاتھی کی کہانی ہے ، جسے شریر دیوادٹا نے مشتعل کردیا۔ شفقت ، اور ایک نڈر رویہ کے ساتھ ، شکیامونی نے فوری طور پر اس عظیم درند کو اپنی گرفت میں لے لیا۔ دیوداٹا نے بدھ کو ایک سے زیادہ بار قتل کرنے کی کوشش کی ، ہمیشہ ناکام۔
ابھایا منڈرا - بدھ کا مشہور اشارہ ، بے خوف ہوکر (بدھ کی متعدد شبیہہ میں دیکھا گیا) اپنا ہاتھ تھامے - گہری سادگی میں بدھ مت کی نادانی کا اظہار کرتا ہے۔ آگاہی ذہن سے بیدار ہونے سے کوئی خوف نہیں ہوتا ہے۔ لیکن ہم میں سے باقی لوگوں کا کیا ہوگا؟ ہمارے لئے ، ہم میں سے وہ لوگ جو بیداری کے ساتھ بیدار نہیں ہوئے ہم بدھ میں پناہ لے سکتے ہیں۔
عملی بے خوفی - “اچھ Doا کام اور دماغ کی طہارت”۔
حیرت انگیز طور پر ، بدھ نے ایک نڈر شخص کا تذکرہ کیا “جس نے اچھ isا کام کیا ، ہنر مندانہ کام کیا ، خوف زدہ لوگوں کو تحفظ فراہم کیا ، اور برائی ، وحشی یا ظالمانہ کام نہیں کیا۔ پھر وہ ایک سنگین بیماری کے ساتھ نیچے آتا ہے۔ جب وہ کسی سنگین مرض میں مبتلا ہوتا ہے تو ، اس کی فکر اس وقت ہوتی ہے ، ‘میں نے اچھا کیا ہے ، ہنر مندانہ کام کیا ہے ، خوف زدہ لوگوں کو تحفظ دیا ہے ، اور میں نے برائی ، وحشی یا ظالمانہ کام نہیں کیا ہے۔ … وہ غم نہیں کرتا ، اذیت نہیں دیتا۔ نہ روتی ہے ، نہ اس کی چھاتی کو مات دیتی ہے ، نہ ہی پرجوش ہوتی ہے۔ یہ بھی ایک ایسا شخص ہے جو موت کا نشانہ بنتا ہے ، نہ خوف زدہ ہے اور نہ ہی موت کے خوف میں۔
دیوداٹا نے بدھ کو دوبارہ مارنے کی ناکام کوشش کی - اس بار - ایک پتھر کے ساتھ۔
بدھ نے واضح کیا ، کہ خوف سے آزادی کی اصل کلید وہ شخص ہے جس نے “جذبہ ، خواہش ، شوق ، پیاس ، بخار اور جنسی خواہش کو ترک کیا ہے۔” اس شخص نے آٹھ گنا راہ پر گزارا ہے ، جو بدھ کے ذریعہ پڑھایا گیا تھا ، جو چار نوبل سچائیوں پر مبنی ہے۔ اس شخص نے ، جس نے منسلکات اور خواہش کو دور کردیا ہے ، اس سے خوف کرنے کی کوئی وجہ نہیں ہے۔ اگر آپ خیالی خوشیوں سے وابستہ محسوس نہیں کرتے ہیں تو ، آپ ان کو کھونے سے ڈرتے نہیں ہیں۔
میری ہمت ہے
میرے خوف سے زیادہ مضبوط!
Gaana Sunna Ka Azaab || گانا سننے کا عذاب||
Wazaif- ul -Saleheen Tv
11.3K subscribers
از شیخ العاملین مولانا پیر حافظ اقبال قریشی خطیب مرکزی جامع مسجد الشیبی مورگاہ راولپنڈی
قرآن و سنت کی روشنی میں گھریلو ، کاروباری ، ازداجی ، مالی مسائل اور مشکلات کے حل کے لیے مستند وظائف ، عملیات اور موضوعات پر روزانہ ویڈیز حاصل کرنے کے لیے وظائف الصالحین کے یوٹیوب چینل کو سبسکرائب کیجیےاور ساتھ ہی بیل کے نشان پر کلک کریں تاکہ ہر نئی ویڈیو کا نوٹیفیکیشن آپ کو ملتا رہے اور ان مفید ویڈیوز کو فلاح عامہ کی نیت سے دیگر دوستوں کے ساتھ شیئر کیجیے۔
Gaana Sunna Ka Azaab || گانا سننے کا عذاب||
از
شیخ العاملین مولانا پیر حافظ اقبال قریشی خطیب مرکزی جامع مسجد الشیبی
مورگاہ راولپنڈی قرآن و سنت کی روشنی میں گھریلو ، کاروباری ، ازداجی ،
مالی مسائل اور م…109) Classical Uyghur,ئاڭلىق ئالەم بىلەن ئويغانغاننى بايقاش (DAOAU)

ياخشى نىيەتلىك ئىشلارنى قىلىڭ بۇددا ناخشا ، مۇزىكا ۋە ناخشىلار بىلەن دېدى

Aniccanibbānasappāya Sutta
- نىبباناغا ماس كېلىدىغان مەڭگۈلۈك تۇيغۇ -

مەن سىزگە ، بىخخۇس ، نىبباناغا ماس كېلىدىغان ئۇسۇلنى كۆرسىتىپ بېرەي. بۇنى ئاڭلاڭ ۋە يېقىندىن دىققەت قىلىڭ ، مەن سۆزلەيمەن. بىخخۇس ، نىبباناغا ماس كېلىدىغان بۇ ئۇسۇل نېمە؟

بۇ يەردە بىخخۇس ، بىخخۇ چۈشىنىدۇ: «كۆز مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «(كۆرۈنگەن) شەكىللەر مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «كۆز ئېڭى مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «كۆز تېگىش دېگەنلىك
مەڭگۈلۈك »، {1} ئۇ چۈشىنىدۇ:« كۆرۈشۈش سەۋەبىدىن كېلىپ چىققان ئىشلار مەيلى يېقىملىق ، يېقىمسىز ياكى بىتەرەپ تۇيۇلسۇن ، ئۇمۇ مەڭگۈلۈك ».

ئۇ چۈشىنىدۇ: «قۇلاق تۇراقسىز» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «ئاۋاز مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «قۇلاق ئېڭى مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «قۇلاق بىلەن ئۇچرىشىش مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «نېمە سەۋەبتىن كېلىپ چىققان بولسا ، قۇلاق ئالاقىسى مەيلى يېقىملىق ، يېقىمسىز ياكى بىتەرەپ تۇيۇلسۇن ، ئۇمۇ مەڭگۈلۈك ئەمەس ».

ئۇ چۈشىنىدۇ: «بۇرۇن تۇراقسىز» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «پۇراق مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «بۇرۇن ئېڭى مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «بۇرۇن بىلەن ئۇچرىشىش مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «نېمە سەۋەبتىن كېلىپ چىققان بولسا ، بۇرۇن بىلەن ئۇچرىشىش ، مەيلى يېقىملىق ، يېقىمسىز ياكى بىتەرەپ تۇيۇلسۇن ، ئۇمۇ مەڭگۈلۈك ئەمەس ».

ئۇ چۈشىنىدۇ: «تىل مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «تەم مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «تىل ئېڭى مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «تىل ئالاقىسى مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «نېمە سەۋەبتىن كېلىپ چىققان بولسا شۇنى چۈشىنىدۇ. تىل ئالاقىسى مەيلى يېقىملىق ، يېقىمسىز ياكى بىتەرەپ تۇيۇلسۇن ، ئۇمۇ مەڭگۈلۈك ئەمەس ».

ئۇ چۈشىنىدۇ: «بەدەن مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «بەدەن ھادىسىلىرى مەڭگۈلۈك ئەمەس» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «بەدەن ئېڭى مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «بەدەن ئالاقىسى مەڭگۈلۈك» ، ئۇ
چۈشىنىدۇ: «بەدەن ئالاقىسى سەۋەبىدىن پەيدا بولغان ئىشلار مەيلى يېقىملىق ، يېقىمسىز ياكى بىتەرەپ تۇيۇلسۇن ، ئۇمۇ مەڭگۈلۈك».

ئۇ چۈشىنىدۇ: «ئەقىل مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «روھىي ھادىسىلەر مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «ئەقىل-ئاڭ مەڭگۈلۈك» ، ئۇ چۈشىنىدۇ: «ئەقىل-پاراسەت مەڭگۈلۈك» ، ئۇ
چۈشىنىدۇ: «ئەقىل-پاراسەت سەۋەبىدىن پەيدا بولغان ئىشلار مەيلى يېقىملىق ، يېقىمسىز ياكى بىتەرەپ تۇيۇلسۇن ، ئۇمۇ مەڭگۈلۈك».

بۇ ، بىخخۇس ، نىبباناغا ماس كېلىدىغان ئۇسۇل.

مەۋجۇتلۇقنىڭ پۈتۈن سىرى قورقماسلىق - بۇددا

بۇددا سورالدى.
«نېمىگە ئېرىشتىڭىز؟
ئويلىنىشتىنمۇ؟ “
ئۇ ھېچنېمە قوللانمىدى.
ھە ، مەن سىزگە ئېيتىپ بېرەي
مەن يوقىتىپ قويغىنىم:
ANGER, ANXIETY
چۈشكۈنلۈك ، بىخەتەرلىك ،
ياشانغانلار ۋە ئۆلۈمدىن قورقۇش ».

«بۇددا بودى دەرىخىنىڭ ئاستىدا ئولتۇرغان بولۇپ ، قارىماققا ئازادە ۋە تەپەككۇرچان كۆرۈنىدۇ him ئۇنىڭ ئەتراپىدىكى مارالار ، كاللىغا ھۇجۇم قىلىدىغان ئازاب-ئوقۇبەتلەرنىڭ ھەممىسى. بەزىلىرىنىڭ بۇدداغا قارىتىلغان نەيزىلىرى بار ، بەزىلىرى ئېروتىك تەسۋىردە نىقابلىنىپ ، بۇددانىڭ دىققىتىنى مەركەزلەشتۈرۈشنى مەقسەت قىلىپ ، ھۇجۇمدىن كېلىپ چىققان قورقۇنچنى پەيدا قىلماقچى بولىدۇ. ئەمما بۇددا مىدىرلىماي ئولتۇرىدۇ ، بىر قولى يەرگە «مېنىڭ بۇ يەردە تۇرۇش ھوقۇقىم بار» دېگەندەك. ئۇنى ئوراپ تۇرغان ، ئۇنى بۇ ئازاب-ئوقۇبەتلەردىن قوغدايدىغان قالقان ئۇنىڭ ئاق كۆڭۈللۈكى. ئۇنىڭ ئۆزىگە بولغان مېھىر-شەپقىتى بارلىق ئازاب-ئوقۇبەتلەرنى تۈگىتىدۇ ».

شاكيامۇنى بۇددا بودى دەرىخى ئاستىدا ئويلىنىپ ، ئاخىرىدا ئاڭلىقلىق بىلەن ئويغىنىشنى قولغا كەلتۈردى. ئۇ ئېزىقتۇرۇش ، ئالۋاستى ۋە ناچار ھەۋەسلەر بىلەن كۈرەش قىلدى. كۈزەتكۈچى بولۇش سۈپىتىڭىز بىلەن بۇ ھەۋەس ياكى ئويلارنى ئەستايىدىللىق بىلەن كۆرۈش ئويلانغۇچىنىڭ ئاخىرىدا توسالغۇلارنى يېڭىشىگە ياردەم بېرەلەيدۇ.

ئابايا مۇدرا (قول ئىشارىتى) بۇددانىڭ قورقماسلىقىنى ئىپادىلەيدۇ.
بۇددانىڭ قورقماسلىقىنىڭ يەنە بىر بەلگە خاراكتېرلىك ئوبرازى ، يامراپ كەتكەن پىلنىڭ ھېكايىسى ، رەزىل دېۋاداتتانىڭ غەزىپى. مېھىر-شەپقەت ۋە قورقماس مىجەز-خۇلقى بىلەن شاكيامۇنىي دەرھال چوڭ ھايۋاننى بويسۇندۇردى. دېۋاداتتا بۇددانى بىر نەچچە قېتىم ئۆلتۈرمەكچى بولغان ، ھەمىشە مەغلۇپ بولغان.

ئابايا مۇدرا - بۇددانىڭ قورقماي قولىنى كۆتۈرگەن مەشھۇر ئىشارىتى (بۇددانىڭ نۇرغۇن رەسىملىرىدە كۆرۈلىدۇ) - بۇددىستلارنىڭ قورقماسلىقىنى چوڭقۇر ئاددىيلىق بىلەن ئىپادىلەيدۇ. ئاڭلىقلىق بىلەن ئويغانغانلارنىڭ قورقۇشى يوق. قالغانلىرىمىزچۇ؟ بىز ئۈچۈن ھوشيارلىق بىلەن ئويغانمىغانلار بىز بۇدداغا پاناھلىنالايمىز. قۇرۇقلۇقنى چۈشىنىش (بىرلىك) قورقۇنچنى يېڭىشكە ياردەم بېرىدۇ.
ئەمەلىي قورقماسلىق - «ياخشىلىق قىلىش ۋە ئەقىلنى پاكلاش».
ئادەمنى ھەيران قالدۇرىدىغىنى ، بۇددا قورقماس بىر ئادەمنى تىلغا ئېلىپ مۇنداق دېدى: «ياخشى ئىشلارنى قىلغان ، ماھارەتلىك ئىشلارنى قىلغان ، قورقۇپ كەتكەنلەرنى قوغدايدىغان ۋە رەزىل ، ۋەھشىي ياكى رەھىمسىز ئىشلارنى قىلمىغان. ئاندىن ئۇ ئېغىر كېسەل بىلەن چۈشتى. ئۇ ئېغىر كېسەلگە گىرىپتار بولۇپ قالغاندا ، ئۇنىڭدا مۇنداق بىر خىيال پەيدا بولىدۇ: «مەن ياخشى ئىشلارنى قىلدىم ، ماھارەتلىك ئىشلارنى قىلدىم ، قورقۇپ كەتكەنلەرنى قوغدىدىم ، يامانلىق ، ۋەھشىي ياكى رەھىمسىز ئىشلارنى قىلمىدىم. … ئۇ قايغۇرمايدۇ ، ئازابلانمايدۇ. يىغلىمايدۇ ، كۆكرىكىنى ئۇرمايدۇ ياكى ھەۋەس قىلمايدۇ. بۇمۇ ئۆلۈمگە دۇچار بولغان ، قورقمايدىغان ياكى ئۆلۈمدىن قورقمايدىغان ئادەم ».

دېۋاداتتا بۇ قېتىم بۇددانى ئۆلتۈرمەكچى بولغان - بۇ قېتىم تاش بىلەن.

بۇددا ئېنىق قىلىپ ، قورقۇنچتىن قۇتۇلۇشنىڭ ھەقىقىي ئاچقۇچى «ھەۋەس ، ئارزۇ ، سۆيگۈ ، ئۇسسۇزلۇق ، قىزىش ۋە ھېسسىياتقا ئىنتىلىدىغان ئادەم» ئىكەنلىكىنى ئېنىق ئوتتۇرىغا قويدى. بۇ كىشى تۆت ئېسىل ھەقىقەتنى ئاساس قىلغان بۇددا ئۆگەتكەن سەككىز يولنى باشتىن كەچۈرگەن. باغلىنىش ۋە ھەۋەسنى ئېلىۋەتكەن بۇ كىشىنىڭ قورقۇشقا ئاساسى يوق. ئەگەر خام خىياللارغا باغلانغانلىقىڭىزنى ھېس قىلمىسىڭىز ، ئۇلارنى يوقىتىپ قويۇشتىن قورقمايسىز.

MY COURAGE IS
مېنىڭ قورقۇنچۇمدىنمۇ كۈچلۈك!


110) Classical Uzbek-Klassik o’z,


Uyg’otilgan odamni xabardorlik olami bilan kashf etish (DAOAU)
YAXSHI PURIFY AYLASHINGIZNI BUDDANI ashula, musiqa va qo’shiqlar bilan aytdi
Aniccanibbānasappāya Sutta
- Nibbonaga mos keladigan doimiylik tushunchasi -
Men sizga, bhikkhus, Nibbonaga mos keladigan usulni ko’rsataman. Buni tinglang va diqqat bilan e’tibor bering, men gapiraman. Bhikkhus, bu usul Nibbonaga mos keladimi?
Bxikxus, bxikxu tushunadi: “ko’z doimiy emas”, u tushunadi: “(ko’rinadigan) shakllar doimiy emas”, u tushunadi: “ko’z ongi doimiy emas”, u tushunadi: “ko’z bilan aloqa qilish”
doimiy “, {1} u tushunadi:” ko’z bilan aloqa tufayli paydo bo’ladigan har qanday narsa, u yoqimli, yoqimsiz yoki neytral bo’lib tuyuladimi, bu ham doimiydir “.
U tushunadi: “quloq doimiy emas”, u tushunadi: “tovushlar doimiy emas”, u tushunadi: “quloq ongi doimiy emas”, u tushunadi: “quloq bilan aloqa doimiy emas”, u tushunadi: “nima uchun paydo bo’lsa. yoqimli, yoqimsiz yoki neytral bo’ladimi-yo’qmi, quloq bilan aloqa qilish ham doimiydir “.
U tushunadi: “burun doimiy emas”, u tushunadi: “hidlar doimiy emas”, u tushunadi: “burun ongi doimiy emas”, u tushunadi: “burun bilan aloqa doimiy emas”, u tushunadi: “nima uchun paydo bo’lsa. yoqimli, yoqimsiz yoki neytral bo’ladimi-yo’qmi, burun bilan aloqa qilish ham doimiydir “.
U tushunadi: “til doimiy emas”, u tushunadi: “didlar doimiy emas”, u tushunadi: “til-ong doimiy emas”, u tushunadi: “til bilan aloqa doimiy emas”, u tushunadi: “nima uchun paydo bo’lsa. yoqimli, yoqimsiz yoki neytral bo’ladimi-yo’qmi, til bilan aloqa qilish ham doimiydir “.
U tushunadi: “tana doimiy emas”, u tushunadi: “tana hodisalari doimiy emas”, u tushunadi: “tana ongi doimiy emas”, u tushunadi: “tana bilan aloqa doimiy emas”, u
tushunadi: “tana bilan aloqa qilish natijasida paydo bo’ladigan har qanday narsa, u yoqimli, yoqimsiz yoki neytral bo’lib tuyuladimi, bu ham doimiydir”.
U tushunadi: “aql doimiy”, u tushunadi: “aqliy hodisalar doimiy emas”, u tushunadi: “ong-ong doimiy emas”, u tushunadi: “aql bilan aloqa doimiy emas”, u
tushunadi: “aql-idrok bilan bog’liq bo’lgan har qanday narsa, u yoqimli, yoqimsiz yoki neytral bo’lib tuyuladimi, bu ham doimiydir”.
Bu, bxikxus, bu Nibbonaga mos keladigan usuldir.
Mavjudlikning butun siri - qo’rqmaslikdir - Budda
BUDDHA SORILADI.
“NIMA QILDING
Meditatsiyadanmi? “
U HECH QANDAY JAVOB BERMADI.
QANDAY BO’LSIN, MENGA SIZGA AYTING
YO’QOTGANIM:
Jahl, xavotir
DEPRESIYA, XAVFSIZLIK,
Keksaygan yoshdan va o’limdan qo’rqish. “
“Budda Bodhi daraxti ostida o’tirgan, o’zini osoyishta va mulohazali ko’rinishda … Uning atrofida maralar, aqlga hujum qiladigan barcha azoblar bor. Ba’zilarda Buddani nishonga olgan nayzalar bor, ba’zilari esa shahvoniy tasvirlarda yashirinib, Buddaning kontsentratsiyasini buzishni maqsad qilib, hujumdan kelib chiqadigan qo’rquvni yaratishga harakat qilishadi. Ammo Budda qimirlamay o’tiradi, bir qo’li bilan erga, xuddi “Men bu erda bo’lishga haqliman” deganday. Uni o’rab turgan, uni bu azob-uqubatlardan himoya qiladigan qalqon - uning xayrixohligi. Uning mehr-muhabbati undan porlab turadi - barcha azob-uqubatlarning echimi “.
Shakyamuni Budda Bodhi daraxti ostida mulohaza yuritib, oxir-oqibat ong bilan uyg’onishga erishdi. U vasvasalar, jinlar va razil istaklarga qarshi kurashgan. Ushbu istaklarni yoki fikrlarni kuzatuvchi sifatida diqqat bilan kuzatib borish meditatorga, oxir-oqibat, to’siqlarni engishga yordam beradi.
Abaxya Mudra (qo’l ishorasi) Buddaning qo’rqmasligini ifoda etadi.
Buddaning qo’rqmasligining yana bir ramziy obrazi - bu yovuz Devadatta tomonidan g’azablangan filning qaqshatqich hikoyasidir. Shakyamuni mehribon mehr va qo’rqmas fe’l-atvor bilan bir zumda buyuk hayvonni bo’ysundirdi. Devadatta Buddani o’ldirishga bir necha bor urinib ko’rdi, har doim ham muvaffaqiyatsizlikka uchradi.
Abxayya mudra - Buddaning qo’lini qo’rqmasdan ko’targan mashhur harakati (Buddaning ko’plab rasmlarida uchraydi) - buddistlarning qo’rqmasligini chuqur soddaligi bilan ifodalaydi. Ammo qolganlarimiz haqida nima deyish mumkin? Biz uchun, ogohlik bilan uyg’onmaganlar, biz Buddani panoh topa olamiz, bo’shliqni (birdamlik) anglash qo’rquvni engishga yordam beradi.
Pragmatik qo’rquv - “Yaxshilik qilish va ongni poklash”.
Ajablanarlisi shundaki, Budda “yaxshilik qilgan, mohirlik qilgan, qo’rquvda bo’lganlarni himoya qilgan va yomonlik, vahshiylik va shafqatsizlik qilmagan qo’rqmas odamni eslatib o’tadi. Keyin u jiddiy kasallik bilan tushadi. U jiddiy kasallik bilan tushganda, shunday xayolga keladi: “Men yaxshilik qildim, mohirlik qildim, qo’rqqanlarni himoya qildim va yomonlik, vahshiylik va shafqatsizlik qilmadim. … U qayg’urmaydi, qiynalmaydi; yig’lamaydi, ko’kragini urmaydi yoki xayolparast bo’lib o’smaydi. Bu ham o’limga bo’ysunadigan, o’limdan qo’rqmaydigan yoki qo’rqinchli odamdir ”.
Devadatta muvaffaqiyatsiz Buddani o’ldirishga urinmoqda - yana - bu safar tosh bilan.
Budda qo’rquvdan xalos bo’lishning haqiqiy kaliti “ehtiros, istak, yoqimtoylik, tashnalik, isitma va nafsga intilishni tark etgan” odam ekanligini aniq ko’rsatib berdi. Bu kishi to’rtta ezgu haqiqat asosida Budda o’rgatgan Sakkizta yo’lni bosib o’tgan. Qo’shimchalarni va ishtiyoqni olib tashlagan bu odamda qo’rqish uchun hech qanday sabab yo’q. Agar siz o’zingizni xayoliy zavqlarga qo’shilmasangiz, ularni yo’qotishdan qo’rqmaysiz.
Mening jasoratim
MENING QORQIMDAN KUCHLI!
Dardli va g’amgin/sokin uzbekcha qo’shiqlar to’plami🎵💔
Mikulika
118K subscribers
Timestamps:
00:00 Izladim (Yolg’izbek ft. Eldar)
03:11 Ayriliq (Shaxboz & Navruz)
06:59 Yuragim egasi (Nurbek)
10:23 Yoqimli oqshom (Uzmir ft. M1nor)
14:29 Nima deb atay (Farhodbek)
18:18 Tungi kapalak (Demo guruhi)
22:06 His qil (Sarob guruhi)
25:29 Endi sevmaganday (Kamila)
29:06 Yomg’ir (Aliko ft.Kamella)
32:12 Sarob (Ark guruhi)
36:11 Eslama meni (Shoxruz Abadiya)
39:47 12 o’ntakam (IqlbolSHER ft Faxriddin)
42:28 Meni emas (Kamola)
47:50 Aqildan ozdirma (Umid.Uz ft Oybek)
51:11 Unutmadim (Nurbek)
54:16 Osmonlarda (Xamdam Sobirov)
57:14 Nega voz kechding (Nurbek & Shaxboz)
01:00:28 Olib ket (Yolg’izbek ft.Eldar)
💜🎧 Har kuni yurakga yaqin bo’lgan qo’shiqlar tinglash uchun kanalimizga obuna bo’lishni unutmang. Qo’shiqlar lyrics videolar bilan taqdim etiladi.
🔗Obuna bo’lish uchun: https://www.youtube.com/channel/UCnca
MP3 larni ko’chirib olish uchun:
✼ Telegram kanal: https://t.me/Mikulikaa
Agarda sizlaram qo’shiqlarizni kanalga qo’ymoqchi bo’lsangiz, unda admin bilan bog’lanishga to’g’ri keladi.
✔ Mikulika bilan bog’lanish uchun:
Telegram: @mikulikatv
Dastur:  Final Cut Pro X
____________________________________________________________
© Biz chiqarib turgan ko’p qo’shiqlar mualliflik huquqi bilan himoya qilingan va kanalga qo’yish YouTube tomonidan ruxsat berilgan. Agar birorta qo’shiq sizga tegishli bo’lsa va uni obtashashimizni hohlasangiz, iltimos admin bilan bog’laning, o’sha zahoti kanaldan obtashlanadi. Kanal monetatsiyaga ulanmagan, videolardagi reklamalardan topilgan pul 100% avtorlarni o’ziga boradi, biz birovni qo’shig’i orqali pul ishlamemiz.
____________________________________________________________
︱Канал создан для продвижения малоизвестных и неизвестных исполнителей︱
Music in this video
Learn more
Listen ad-free with YouTube Premium
Song
Түүҥҥү санаалар (Original Mix)
Artist
Дарья Лаврова & Ponsash
Album
Күөрэй
Licensed to YouTube by
Kontor New Media Music (on behalf of Дарья Лаврова)
Song
Endi sevmaganday
Artist
Kamila
Licensed to YouTube by
Yoola_S (on behalf of RizaNovaUZ); VIDEO CONTENT INC
Song
Eslama mani
Artist
Shoxruz (Abadiya)
Album
Asal qiz 2014
Licensed to YouTube by
AIR Music (on behalf of NEVO)
Song
Osmonlarda
Artist
Xamdam Sobirov
Album
Osmonlarda
Licensed to YouTube by
AIR Music (on behalf of Maestro Production); VIDEO CONTENT INC
Song
Black Night
Artist
Earpro Production
Album
Неизданное
Licensed to YouTube by
FreshTunes (on behalf of EarPro Inc.)
Dardli va g’amgin/sokin uzbekcha qo’shiqlar to’plami🎵💔111) Classical Vietnamese-Tiếng Việ,


Friends


Khám phá về Người thức tỉnh với Vũ trụ nhận thức (DAOAU)
LÀM TỐT LÀNH TÂM nói Phật bằng tụng kinh, nhạc và bài hát
Aniccanibbānasappāya Sutta
- [Nhận thức] vô thường phù hợp với Niết-bàn -
Này các Tỳ kheo, tôi sẽ chỉ cho các bạn phương pháp phù hợp với Niết-bàn. Hãy lắng nghe và chú ý lắng nghe, tôi sẽ nói. Và thế nào, này các Tỳ kheo, phương pháp đó có phù hợp với Niết-bàn không?
Ở đây, này các Tỳ kheo, một vị Tỳ khưu hiểu: ‘nhãn thức là vô thường’, vị ấy hiểu: ‘các sắc (hữu hình) là vô thường’, vị ấy hiểu: ‘nhãn thức là vô thường’, vị ấy hiểu: ‘nhãn thức là
vô thường ”, {1} anh ấy hiểu:” bất cứ điều gì nảy sinh do tiếp xúc với mắt, cho dù cảm giác đó là dễ chịu, khó chịu hay trung tính, điều đó cũng là vô thường “.
Anh ta hiểu: ‘tai là vô thường’, anh ta hiểu: ‘âm thanh là vô thường’, anh ta hiểu: ‘tai thức là vô thường’, anh ta hiểu: ‘tai nghe là vô thường’, anh ta hiểu: ‘bất cứ điều gì sinh ra do tiếp xúc với tai, dù cảm thấy dễ chịu, khó chịu hay trung tính, điều đó cũng là vô thường ‘.
Anh ta hiểu: ‘mũi là vô thường’, anh ta hiểu: ‘mùi là vô thường’, anh ta hiểu: ‘ý thức là vô thường’, anh ta hiểu: ‘mũi xúc là vô thường’, anh ta hiểu: ‘bất cứ điều gì phát sinh do tiếp xúc với mũi, dù cảm thấy dễ chịu, khó chịu hay trung tính, điều đó cũng là vô thường ‘.
Vị ấy hiểu: ‘cái lưỡi là vô thường’, vị ấy hiểu: “vị là vô thường”, vị ấy hiểu: “cái lưỡi là vô thường”, vị ấy hiểu: “cái lưỡi là vô thường”, vị ấy hiểu: “cái gì phát sinh do sở tiếp xúc bằng lưỡi, dù cảm thấy dễ chịu, khó chịu hay trung tính, điều đó cũng là vô thường ‘.
Anh ta hiểu: ‘thân là vô thường’, anh ta hiểu: ‘các hiện tượng thân là vô thường’, anh ta hiểu: ‘thân thức là vô thường’, anh ta hiểu: ‘Thân thức là vô thường’, anh ta
hiểu: ‘bất cứ điều gì phát sinh do tiếp xúc với cơ thể, cho dù cảm giác đó là dễ chịu, khó chịu hay trung tính, điều đó cũng là vô thường “.
Anh ta hiểu: ‘tâm là vô thường’, anh ta hiểu: ‘các hiện tượng tâm là vô thường’, anh ta hiểu: ‘tâm thức là vô thường’, anh ta hiểu: ‘tâm xúc là vô thường’, anh ta
hiểu rằng: ‘bất cứ điều gì phát sinh do tiếp xúc với tâm, cho dù cảm giác đó là dễ chịu, khó chịu hay trung tính, điều đó cũng là vô thường.
Này các Tỳ kheo, là phương pháp thích hợp cho Niết-bàn.
Toàn bộ bí mật của sự tồn tại là không sợ hãi - Đức Phật
PHẬT ĐÃ HỎI.
“BẠN ĐÃ HỌC ĐƯỢC GÌ
TỪ THIỀN? “
ÔNG TRẢ LỜI KHÔNG GÌ.
TUY NHIÊN, HÃY ĐỂ TÔI NÓI VỚI BẠN
NHỮNG GÌ TÔI MẤT:
ANGER, ANXIETY
PHỤ THUỘC, BẢO ĐẢM,
CẢM GIÁC CỦA TUỔI THƠ VÀ SỰ CHẾT. “
“Đức Phật ngồi dưới gốc cây bồ đề, trông thư thái và trầm tư… Xung quanh Ngài là các ma vương, tất cả phiền não đều tấn công tâm. Một số cầm giáo nhắm vào Đức Phật và một số được ngụy trang bằng hình ảnh khiêu dâm, nhằm mục đích phá vỡ sự tập trung của Đức Phật, cố gắng tạo ra nỗi sợ hãi khi bị tấn công. Nhưng Đức Phật ngồi không động đậy, chống một tay xuống đất, như thể muốn nói: “Tôi có quyền ở đây.” Lá chắn bao quanh anh ta, bảo vệ anh ta khỏi những phiền não này, là lòng nhân từ của anh ta. Lòng từ ái của chính Ngài tỏa ra từ Ngài là người giải trừ mọi phiền não. ”
Đức Phật Thích Ca thiền định dưới cội bồ đề, cuối cùng đạt được sự tỉnh thức với nhận thức. Anh ta vật lộn với những cám dỗ, ma quỷ và những thèm muốn thấp hèn. Chú ý quan sát những cảm giác thèm muốn hoặc suy nghĩ này như một người quan sát có thể giúp người hành thiền, cuối cùng, chinh phục các chướng ngại vật.
Abahya Mudra (cử chỉ tay) thể hiện sự không sợ hãi của Đức Phật.
Một hình ảnh mang tính biểu tượng khác về sự không sợ hãi của Đức Phật, là câu chuyện về con voi hung hãn bị Devadatta độc ác phẫn nộ. Với lòng nhân ái và sự dũng cảm không sợ hãi, Thích Ca Mâu Ni đã ngay lập tức khuất phục được con thú lớn. Devadatta đã cố gắng giết Đức Phật hơn một lần, nhưng lần nào cũng thất bại.
Abhaya mudra - cử chỉ nổi tiếng của Đức Phật giơ tay không sợ hãi (được thấy trong nhiều hình ảnh của Đức Phật) - thể hiện sự không sợ hãi của Phật giáo trong sự đơn giản sâu sắc. Nhưng những gì về phần còn lại của chúng ta? Đối với chúng ta, những ai trong chúng ta không được Tỉnh thức với Nhận thức, chúng ta có thể quy y nơi Đức Phật.
Thực dụng Không sợ hãi - “Làm Điều tốt và Thanh lọc Tâm trí”.
Đáng chú ý, Đức Phật đề cập đến một người không sợ hãi “người đã làm điều tốt, đã làm điều khéo léo, đã bảo vệ những người đang sợ hãi, và không làm điều gì xấu xa, dã man hoặc độc ác. Sau đó anh ấy mắc một căn bệnh hiểm nghèo. Khi anh ấy mắc bệnh hiểm nghèo, ý nghĩ xuất hiện trong anh ấy, ‘Tôi đã làm những gì tốt, đã làm những gì khéo léo, đã bảo vệ những người đang sợ hãi, và tôi đã không làm những gì xấu xa, dã man hoặc tàn nhẫn. … Anh ấy không đau buồn, không dày vò; không khóc, không đập vào ngực, hoặc phát triển mê sảng. Đây cũng là một người, đối tượng của cái chết, không sợ hãi hoặc kinh hoàng trước cái chết. “
Devadatta cố giết Phật - lần nữa - lần này bằng một tảng đá không thành công.
Đức Phật đã nói rõ rằng chìa khóa thực sự để thoát khỏi sợ hãi là con người “đã từ bỏ đam mê, ham muốn, sở thích, khát khao, cơn sốt và thèm muốn nhục dục”. Người này đã sống theo Bát Chánh Đạo, do Đức Phật dạy, dựa trên Tứ Diệu Đế. Người này, người đã loại bỏ chấp trước và tham ái, không có lý do gì để sợ hãi. Nếu bạn không cảm thấy ràng buộc với những thú vui hão huyền, bạn không sợ mất chúng.
KHÓA HỌC CỦA TÔI LÀ
MẠNH MẼ HƠN SỢ CỦA TÔI!
Sống Ở Đời Người Có Tâm Ắt Hưởng Phúc Lành “Lời Phật Dạy Về Chữ Tâm” #MỚI - #Phật Pháp Vi Diệu
Phật Pháp Vi Diệu
Sống Ở Đời Người Có Tâm Ắt Hưởng Phúc Lành “Lời Phật Dạy Về Chữ Tâm” .
-Mời Quý Đạo Hữu Và các bạn cùng lắng nghe Giảng Pháp hay nhất và mới nhất, chúc Quý Đạo Hữu và các bạn có 1 ngày thật thư giản, an lạc thảnh thơi trong cuộc sống.
HÃY like và Đăng Kí Kênh Phật Pháp Kì Diệu Nhé .
Sống Ở Đời Người Có Tâm Ắt Hưởng Phúc Lành “Lời Phật Dạy Về Chữ Tâm” #MỚI - #Phật Pháp Vi Diệu
Sống
Ở Đời Người Có Tâm Ắt Hưởng Phúc Lành “Lời Phật Dạy Về Chữ Tâm” . -Mời
Quý Đạo Hữu Và các bạn cùng lắng nghe Giảng Pháp hay nhất và mới nhất,
chúc Quý Đ…112) Classical Welsh-Cymraeg Clasurol,


Darganfod Un Deffroad gyda Bydysawd Ymwybyddiaeth (DAOAU)
Dywedodd DO DA PURIFY MIND Bwdha gyda siant, cerddoriaeth a chaneuon
Sutta Aniccanibbānasappāya
- Y [canfyddiad] o amherffeithrwydd sy’n addas ar gyfer Nibbāna -
Byddaf yn dangos i chi, bhikkhus, y dull sy’n addas ar gyfer Nibbāna. Gwrandewch ar hynny a thalu sylw manwl, siaradaf. A beth, bhikkhus, yw’r dull hwnnw sy’n addas ar gyfer Nibbāna?
Yma, mae bhikkhus, mae bhikkhu yn deall: ‘mae’r llygad yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae ffurfiau (gweladwy) yn amherffaith’, mae’n deall: ‘llygad-ymwybyddiaeth yn amherffaith’, mae’n deall: ‘llygad-gyswllt yw
impermanent ’, {1} mae’n deall:‘ beth bynnag sy’n codi oherwydd cyswllt cyswllt, p’un a yw’n cael ei deimlo fel rhywbeth dymunol, annymunol neu niwtral, mae hynny hefyd yn amherffaith ’.
Mae’n deall: ‘mae’r glust yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae synau’n amherffaith’, mae’n deall: ‘mae ymwybyddiaeth clust yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae cyswllt clust yn amherffaith’, mae’n deall: ‘beth bynnag sy’n codi oherwydd cyswllt clust, p’un a yw’n cael ei deimlo’n ddymunol, yn annymunol neu’n niwtral, mae hynny hefyd yn amherffaith ‘.
Mae’n deall: ‘mae’r trwyn yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae arogleuon yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae ymwybyddiaeth trwyn yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae cyswllt trwyn yn amherffaith’, mae’n deall: ‘beth bynnag sy’n codi oherwydd mae cyswllt trwyn, p’un a yw’n cael ei deimlo fel rhywbeth dymunol, annymunol neu niwtral, mae hynny’n amherffaith hefyd ‘.
Mae’n deall: ‘mae’r tafod yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae chwaeth yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae ymwybyddiaeth tafod yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae cyswllt tafod yn amherffaith’, mae’n deall: ‘beth bynnag sy’n codi oherwydd mae cyswllt tafod, p’un a yw’n cael ei deimlo fel rhywbeth dymunol, annymunol neu niwtral, hefyd yn amherffaith ‘.
Mae’n deall: ‘mae’r corff yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae ffenomenau corfforol yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae ymwybyddiaeth corff yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae corff-gyswllt yn amherffaith’, he
yn deall: ‘beth bynnag sy’n codi oherwydd cyswllt corff, p’un a yw’n cael ei deimlo fel rhywbeth dymunol, annymunol neu niwtral, mae hynny hefyd yn amherffaith’.
Mae’n deall: ‘mae’r meddwl yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae ffenomenau meddyliol yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mae meddwl-ymwybyddiaeth yn amherffaith’, mae’n deall: ‘mind-contact is impermanent’, he
yn deall: ‘beth bynnag sy’n codi oherwydd cyswllt meddwl, p’un a yw’n cael ei deimlo fel rhywbeth dymunol, annymunol neu niwtral, mae hynny hefyd yn amherffaith’.
Hwn, bhikkhus, yw’r dull hwnnw sy’n addas ar gyfer Nibbāna.
Cyfrinach Bodolaeth Gyfan yw Cael Dim Ofn - Bwdha
GOFYNNWYD BUDDHA.
“BETH YDYCH CHI WEDI ENNILL
O FEDDYGINIAETH? “
DIM CYFLWYNO AU.
SUT FELLY, GADEWCH I DWEUD CHI
BETH SYDD WEDI COLLI:
YN UNIG, ANXIETY
CYNRYCHIOLAETH, YSWIRIANT,
CYFARFOD HEN OED A MARWOLAETH. “
“Mae’r Bwdha yn eistedd o dan y goeden Bodhi, yn edrych yn hamddenol ac yn fyfyriol… O’i amgylch mae’r maras, pob un o’r cystuddiau sy’n ymosod ar y meddwl. Mae gan rai gwaywffyn sydd wedi’u hanelu at y Bwdha ac mae rhai wedi’u cuddio mewn delweddaeth erotig, gan anelu at darfu ar grynodiad y Bwdha, gan geisio cynhyrchu’r ofn a ddaw o ymosod arno. Ond mae’r Bwdha yn eistedd heb ei symud, gydag un llaw ar lawr gwlad, fel petai’n dweud, “Mae gen i hawl i fod yma.” Y darian sy’n ei amgylchynu, sy’n ei amddiffyn rhag y cystuddiau hyn, yw ei garedigrwydd. Ei garedigrwydd cariadus ei hun yn disgleirio ohono yw diddymiad pob cystudd. ”
Myfyriodd Bwdha Shakyamuni o dan y Goeden Bodhi, gan gyrraedd yn y pen draw ddeffroad gydag ymwybyddiaeth. Ymaflodd mewn temtasiynau, cythreuliaid, a blysiau di-hid. Gall gwylio’r chwantau neu’r meddyliau hyn fel arsylwr helpu’r myfyriwr, yn y pen draw, i oresgyn rhwystrau.
Mae Abahya Mudra (ystum llaw) yn mynegi di-ofn Bwdha.
Delwedd eiconig arall o ddi-ofn Bwdha, yw stori’r eliffant rhemp, wedi’i gythruddo gan Devadatta drygionus. Gyda charedigrwydd cariadus, a gwarediad di-ofn, darostyngodd Shakyamuni y bwystfil mawr ar unwaith. Ceisiodd Devadatta ladd Bwdha fwy nag unwaith, gan fethu bob amser.
Mae’r Abhaya mudra - ystum enwog y Bwdha yn dal ei law yn ddi-ofn (a welir mewn llawer o ddelweddau o’r Bwdha) - yn mynegi di-ofn Bwdhaidd mewn symlrwydd dwys. Nid oes gan y Deffroad gydag Ymwybyddiaeth Meddwl ofn. Ond beth am y gweddill ohonom? I ni, gallwn ni’r rhai ohonom nad ydyn ni wedi ein deffro gydag Ymwybyddiaeth gymryd lloches yn y Bwdha. Mae Deall Gwacter (Undod) yn Helpu i Oresgyn Ofn.
Di-ofn Pragmatig - “Gwneud Da a Phuro’r Meddwl”.
Yn drawiadol, mae Bwdha yn sôn am berson di-ofn “sydd wedi gwneud yr hyn sy’n dda, wedi gwneud yr hyn sy’n fedrus, wedi amddiffyn y rhai sydd mewn ofn, ac nad yw wedi gwneud yr hyn sy’n ddrwg, yn ddrygionus nac yn greulon. Yna mae’n dod i lawr gyda chlefyd difrifol. Wrth iddo ddod i lawr â chlefyd difrifol, mae’r meddwl yn digwydd iddo, ‘Rwyf wedi gwneud yr hyn sy’n dda, wedi gwneud yr hyn sy’n fedrus, wedi amddiffyn y rhai sydd mewn ofn, ac nid wyf wedi gwneud yr hyn sy’n ddrwg, yn sawrus neu’n greulon. … Nid yw’n galaru, nid yw’n cael ei boenydio; ddim yn wylo, yn curo ei fron, nac yn tyfu’n ddiawl. Mae hwn, hefyd, yn berson nad yw, yn ddarostyngedig i farwolaeth, yn ofni nac mewn braw marwolaeth. ”
Mae Devadatta yn aflwyddiannus yn ceisio lladd Bwdha - eto - y tro hwn gyda chraig.
Fe wnaeth Bwdha yn glir, mai’r allwedd wirioneddol i ryddid rhag ofn yw’r person “sydd wedi cefnu ar angerdd, awydd, hoffter, syched, twymyn, a chwennych am gnawdolrwydd.” Mae’r person hwn wedi byw’r Llwybr Wythplyg, a addysgir gan Bwdha, yn seiliedig ar y Pedwar Gwir Noble. Nid oes gan y person hwn, sydd wedi tynnu atodiadau a chwant, reswm i ofni. Os nad ydych chi’n teimlo eich bod chi’n gysylltiedig â mwynhadau rhithwir, nid ydych chi’n ofni eu colli.
MAE FY CWRS YN
CRYFOL NA FY CHWARAE!
417Hz Spiritual Body Detox - Cell Purification | Reiki Healing Music - Whole Body Regeneration
ZenLifeRelax
914K subscribers
417 Hz - The revelation of truth allows the listener to release and convert the appearances of difficulty and setbacks, bringing order to the physical and emotional, and inner listening to new heights of personal self-transformation.
The tone from this Solfeggio scale produces energy to bring about change. This frequency cleanses traumatic experiences and clears destructive influences of past events.
FAQ - HOW TO USE SOLFEGGIO FREQUENCIES :
WHAT ARE THE SOLFEGGIO FREQUENCIES:
HOW TO DO GUIDED MEDITATION:
HOW TO USE AFFIRMATIONS:
WHAT ARE AFFIRMATIONS:
WHAT IS HYPNOSIS & HOW TO USE IT: http://www.powerthoughtsmeditationclu...
INFO ON BINAURAL BEATS:
…………………….
OUR SINGLES & ALBUMS FOR SALE
We are forever grateful to everyone that supports us just by tuning in to our channel, and for all you who buy our meditations, solfeggios and music! You make it POSSIBLE for us to continue our life purpose! From our hearts we Thank You!
………………………
ZENLIFERELAX / POWERTHOUGHTS MEDITATION CLUB
We are very proud of our hard work and commitment to create HIGH quality Guided Meditations, Affirmation audios, Hypnosis sessions, Solfeggios and Relaxing Music. We put our Heart and Soul into every video we create with the intention to create something valuable for YOU, so you can walk the path of life feeling much more positive, conscious and empowered.
Our a grand mission and lifepurpose to raise the energy vibration of our planet and to make this world a more Loving - Peaceful and Joyful place for ALL life. To help and inspire YOU and the other millions of people listening to our audios to awaken to that awesome POWER we have within us. Prepare to open up the gates and let the pure lifeforce from YOUR HIGHER SELF flow through you NOW. Enjoy your journey.
For Your Freedom, Love and Joy,
Alexander & Kenneth
417Hz Spiritual Body Detox - Cell Purification | Reiki Healing Music - Whole Body Regeneration


113) Classical Xhosa-IsiXhosa zesiXhosa,

Ukufunyanwa koMntu oVusiweyo ngeNdawo yoLwazi (i-DAOAU)

YENZA IZINTO EZILUNGILEYO ZIBHAYIBHILE wathi uBuddha ngengoma, umculo kunye neengoma

Aniccanibbānasappāya Sutta
-Uluvo lokungagungqi okulungele iNibbāna -

Ndiza kukubonisa, bhikkhus, indlela efanelekileyo yeNibbāna. Mamela loo nto kwaye unike ingqalelo, ndiza kuthetha. Kwaye yintoni, bhikkhus, yeyiphi indlela efanelekileyo yeNibbāna?

Apha, bhikkhus, a bhikkhu uyaqonda: ‘iliso alinasiphelo’, uyaqonda: iifom (’ezibonakalayo) azisosigxina’, uyaqonda: ‘ukuqonda-amehlo akunasiphelo’, uyaqonda: ‘ukudibana kwamehlo
impermanent ’, {1} uyayiqonda:‘ nantoni na evelayo ngenxa yohlobo lomntu onxibelelana naye, nokuba ivakala iyonwabisa, ingathandeki okanye ingathathi cala, nayo ayisiyonto ’.

Uyaqonda: ‘indlebe ayinasiphelo’, uyaqonda: ‘izandi azinasiphelo’, uyaqonda: ‘indlebe ayinakuphela’, uyaqonda: ‘ukunxibelelana ngendlebe akupheli’, uyaqonda: ‘nantoni na evela ngenxa ukunxibelelana nendlebe, nokuba kuvakala kuyinto emnandi, engathandekiyo okanye engathathi cala, nayo leyo ayinasiphelo ‘.

Uyaqonda: ‘impumlo ayinasiphelo’, uyaqonda: ‘ivumba alinakuphela’, uyaqonda: ‘ukukhumbula impumlo akunakuphela’, uyaqonda: ‘ukunxibelelana ngeempumlo akupheli’, uyaqonda: ‘nantoni na evela ngenxa impumlo-yokunxibelelana, nokuba ivakale ngathi iyathandeka, ayithandeki okanye ayithathi cala, nayo leyo ayisosigxina ‘.

Uyaqonda: ‘ulwimi alunasiphelo’, uyaqonda: ‘ukuthanda izinto akunasiphelo’, uyaqonda: ‘ulwimi-alunasiphelo’, uyaqonda: ‘unxibelelwano ngolwimi alunasiphelo’, uyaqonda: ‘nantoni na evela ngenxa Ukunxibelelana nolwimi, nokuba kuvakala kuyinto emnandi, engathandekiyo okanye engathathi cala, nayo leyo ayisosigxina ‘.

Uyaqonda: ‘umzimba awunasiphelo’, uyaqonda: ‘iziganeko zomzimba azihlali’, uyaqonda: ‘ukukhumbula umzimba akupheli’, uyaqonda: ‘ukunxibelelana komzimba akupheli’, yena
uyayiqonda: ‘nantoni na evelayo ngenxa yokunxibelelana nomzimba, nokuba ivakaleka njengemnandi, engathandekiyo okanye engathathi cala, nayo ayisiyongxaki’.

Uyaqonda: ‘ingqondo ayizinzanga’, uyaqonda: ‘iziganeko zengqondo azinakuphela’, uyaqonda: ‘ingqondo-ingqondo ayipheli’, uyaqonda: ‘ukunxibelelana kwengqondo akupheli’, yena
uyayiqonda: ‘nantoni na evelayo ngenxa yokunxibelelana kwengqondo, nokuba iyaziva imnandi, ingathandeki okanye ingathathi cala, nayo ayisiyongxaki’.

Le, bhikkhus, yile ndlela efanelekileyo yeNibbāna.

Imfihlelo iphela yobukho kukungoyiki- uBuddha

KWABUZWA UBUDDHA.
“UYE WAZUZA NTONI
UKUSUKA KUCAMNGCA? “
Akaphendulanga kwanto.
NANGOKO, MANDIXELELE
OKO NDIKULAHLEKILEYO:
UMSINDO, UKUXHAMLALA
UXinzelelo, ukungaqiniseki,
Uloyiko lobudala kunye nokufa. “

“UBuddha uhleli phantsi komthi weBodhi, ujongeka ekhululekile kwaye ecinga… Umngqongile zii-maras, zonke iintlungu ezihlasela ingqondo. Abanye banemikhonto ejolise kuBuddha kwaye abanye bafihliwe kwimifanekiso engamanyala, benenjongo yokuphazamisa ukugxila kukaBuddha, bezama ukuvelisa uloyiko olubangelwa kukuhlaselwa. Kodwa uBuddha uhleli engashukumi, isandla esinye sisemhlabeni, ngokungathi uthi, “Ndinelungelo lokuba lapha.” Ingweletshetshe emngqongileyo, emkhuselayo kwezi mbandezelo, sisisa sakhe. Ububele bakhe bothando obukhazimla kuye bunyibilikisa zonke iimbandezelo. ”

UShakyamuni Buddha wacamngca phantsi komthi weBodhi, ekugqibeleni wafumana ukuvuswa ngokwazisa. Walwa nezilingo, iidemon, kunye neenkanuko ezimbi. Ukujonga ngengqondo le minqweno okanye iingcinga njengombonisi kunokunceda ukucamngca, ekugqibeleni, koyise imiqobo.

U-Abahya Mudra (isenzo sesandla) uveza ukungoyiki kukaBuddha.
Omnye umfanekiso obonisa ukungoyiki kukaBuddha, libali lendlovu ehamba ngamandla, enomsindo nguDadadatta okhohlakeleyo. Ngobubele bothando, kunye noloyiko, uShakyamuni woyisa irhamncwa elikhulu kwangoko. UDadadatta uzame ukubulala uBuddha ngaphezu kweyodwa, ehlala ehluleka.I-Abhaya mudra - isenzo esidumileyo sikaBuddha esiphakamise isandla sakhe ngaphandle koloyiko (kubonwe kwimifanekiso emininzi kaBuddha) - iveza ukungoyiki kwamaBuddha ngendlela elula. Kodwa kuthekani ngabanye bethu? Kithina, abo bangavuswanga ngoLwazi sinokubalekela kuBuddha.
Pragmatic Ukwesaba- “Ukwenza okulungileyo nokuCoca iNgqondo”.
Okumangalisayo kukuba, uBuddha ukhankanya umntu ongoyikiyo “owenze okulungileyo, owenza into enobuchule, okhuselayo kwabo boyika, kwaye akenzanga okubi, okukhohlakeleyo, okanye okukhohlakeleyo. Emva koko wehla ngesifo esibi. Njengokuba esihla ngesifo esibuhlungu, athi qatha kuye, ‘Ndenze okulungileyo, ndenza into enobuchule, ndikhusele abo boyika, kwaye andenzanga bubi, ubundlongondlongo, okanye inkohlakalo … Akabi lusizi, akangcungcutheki; ayikhali, ayibethi isifuba sayo, okanye ayikhathali. Lo, naye, ngumntu ongaphantsi koloyiko okanye oyike ukufa. ”

UDadadatta uzama ukubulala uBuddha-kwakhona-ngeli xesha ngelitye.

UBuddha wayibeka yacaca into yokuba eyona nto ingundoqo ekukhululekeni kuloyiko ngumntu “oshiye inkanuko, umnqweno, ukuthanda, ukunxanwa, umkhuhlane, nokunqwenela inkanuko.” Lo mntu uphile iNdlela ephindwe kasibhozo, efundiswa nguBuddha, esekwe kwiiNyaniso ezine eziDumileyo. Lo mntu ususile uncamathiselo kunye nokunqwenela, akanasizathu sokoyika. Ukuba awuziva uncamathele kulonwabo olungeyonyani, awoyiki ukuphulukana nalo.

ISIBINDI sam
WOMELELE UKUKHONZA!114) Classical Yiddish- קלאסישע ייִדיש

Friends


די אַבהייַאַ מודראַ - די באַרימט האַווייַע פון ​​דער בודאַ וואָס פאָרן זיין האַנט פעאַרלעססלי (געזען אין פילע בילדער פון דער בודאַ) - יקספּרעסאַז בודדהיסט פעאַרלעססנעסס אין טיף פּאַשטעס. אָבער וואָס וועגן די רעשט פון אונדז? פֿאַר אונדז, יענע פון ​​אונדז וואָס זענען נישט אַווייקאַנד מיט וויסיקייַט מיר קענען נעמען אָפּדאַך אין דער בודאַ. פֿאַרשטיין עמפּטינאַס (ונענעסס) העלפּס באַקומען די מורא.
פּראַגמאַטיק פעאַרלעססנעסס - “טאן גוט און רייניקונג פון דער מיינונג”.
סטרייקינגלי, בודאַ דערמאנט אַ ומדערשראָקן מענטש “וואָס האט געטאן וואָס איז גוט, האט געטאן וואָס איז בערייש, האט געגעבן שוץ צו יענע אין מורא, און האט נישט טאָן וואָס איז בייז, ווילד אָדער גרויזאַם. דערנאָך ער קומט מיט אַ ערנסט קרענק. ווען ער קומט מיט אַ ערנסט קרענק, דער געדאַנק קומט צו אים, ‘איך האָבן געטאן וואָס איז גוט, האָבן געטאן וואָס איז בערייש, איך האָבן געגעבן שוץ צו יענע אין מורא, און איך האָבן ניט געטאן וואָס איז בייז, ווילד אָדער גרויזאַם. … ער טוט ניט טרויערן, איז נישט ויסגעמוטשעט; טוט נישט וויינען, שלאָגן זיין ברוסט אָדער וואַקסן דיליריאַס. דאָס איז אויך אַ מענטש וואָס איז אונטערטעניק צום טויט ניט דערשראָקן און ניט שרעקן פארן טויט. “
דעוואַדאַטטאַ פרוווט צו הצלחה טייטן בודאַ - ווידער - דאָס מאָל מיט אַ שטיין.
בודאַ האָט קלארגעשטעלט אז דער פאַקטיש שליסל צו פרייהייט פון מורא איז דער מענטש “וואָס האָט פאַרלאָזן לייַדנשאַפט, פאַרלאַנג, פאַנדנאַס, דאָרשט, היץ און פאַרלאַנג פֿאַר סענסואַליטי.” דער מענטש האט געלעבט די אַכטפאָולד פּאַט, געלערנט דורך בודאַ, באזירט אויף די פיר נאָבלע טרוטס. דער מענטש, וואָס האט אַוועקגענומען אַטאַטשמאַנץ און קרייווינג, האט קיין סיבה צו מורא. אויב איר טאָן ניט פילן אַטאַטשט צו אילוזאָרי ענדזשוימאַנץ, איר טאָן ניט מורא פאַרלירן זיי.
מיין מוט איז
שטארקער ווי מיין שרעק!https://www.youtube.com/watch?v=bb7gyeVgrWE
מדיטציה להירדמות מהירה ושינה עמוקה ומחדשת
Beloved Rainbow
12.5K subscribers
מדיטציה בדמיון מודרך לשינה עמוקה ומרגיעה ,שינה מחדשת לגוף ולנפש
עם מוזיקה מרגיעה , עוזרת להירדם בקלות…
לאתר הבית של אהובה קשת - http://www.akeshet.com/
ופדעקונג פון אַוואַקענעד איינער מיט וויסיקייַט וניווערסע (DAOAU)
DO GOOD PURIFY MIND האט געזאגט בודאַ מיט טשאַנט, מוזיק און לידער
Aniccanibbānasappāya Sutta
- די [מערקונג] פון ימפּערמאַנאַנס פּאַסיק פֿאַר ניבבאַנאַ -
איך וועל ווייַזן איר, בהיקכוס, די מעטאָד וואָס איז פּאַסיק פֿאַר ניבבאַנאַ. הערן צו און געבן גוט ופמערקזאַמקייט, איך וועל רעדן. און וואָס, בהיקכוס, איז די מעטאָד וואָס איז פּאַסיק פֿאַר ניבבאַנאַ?
דאָ, בהיקכוס, אַ בהיקקו פארשטייט: ‘די אויג איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘(קענטיק) פארמען זענען ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘אויג-באוווסטזיין איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘אויג-קאָנטאַקט איז
ימפּערמאַנענט ‘, {1} ער פארשטייט:’ וועלכער ערייזאַז צוליב אויג-קאָנטאַקט, צי עס איז פּעלץ ווי אָנגענעם, פּריקרע אָדער נייטראַל, דאָס איז אויך ימפּערמאַנאַנט ‘.
ער פארשטייט: ‘די אויער איז ימפּערמאַנטאַנט’, ער פארשטייט: ‘סאָונדס זענען ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘אויער-באוווסטזיין איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘אויער-קאָנטאַקט איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘וועלכער ערייזאַז צוליב אויער-קאָנטאַקט, צי עס פּעלץ ווי אָנגענעם, פּריקרע אָדער נייטראַל, וואָס איז אויך ימפּערמאַנאַנט ‘.
ער פארשטייט: ‘די נאָז איז דורכוואָרפן’, ער פארשטייט: ‘סמעללס זענען ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘נאָז-באוווסטזיין איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘נאָז-קאָנטאַקט איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘וועלכער ערייזאַז צוליב נאָז-קאָנטאַקט, צי עס פּעלץ ווי אָנגענעם, פּריקרע אָדער נייטראַל, וואָס איז אויך ימפּערמאַנאַנט.
ער פארשטייט: ‘די צונג איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘טייסץ זענען ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘צונג-באוווסטזיין איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘צונג-קאָנטאַקט איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘וועלכער ערייזאַז צוליב צונג-קאָנטאַקט, צי עס איז פּעלץ ווי אָנגענעם, פּריקרע אָדער נייטראַל, וואָס איז אויך ימפּערמאַנאַנט.
ער פארשטייט: ‘דער גוף איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘באַדאַלי דערשיינונגען זענען ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘גוף-באוווסטזיין איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘גוף-קאָנטאַקט איז ימפּערמאַנאַנט’, ער
פארשטייט: ‘וועלכער ערייזאַז צוליב גוף-קאָנטאַקט, צי עס איז פּעלץ ווי אָנגענעם, פּריקרע אָדער נייטראַל, דאָס איז אויך ימפּערמאַנאַנט’.
ער פארשטייט: ‘די מיינונג איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘מענטאַל דערשיינונגען זענען ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘מיינונג-באוווסטזיין איז ימפּערמאַנאַנט’, ער פארשטייט: ‘מיינונג-קאָנטאַקט איז ימפּערמאַנאַנט’, ער
פארשטייט: ‘וועלכער ערייזאַז צוליב מיינונג-קאָנטאַקט, צי עס איז פּעלץ ווי אָנגענעם, פּריקרע אָדער נייטראַל, דאָס איז אויך ימפּערמאַנאַנט’.
דאָס, בהיקכוס, איז דער אופֿן וואָס איז פּאַסיק פֿאַר ניבבאַנאַ.
דער גאַנצער סוד פון עקזיסטענץ איז צו האָבן קיין מורא - בודאַ
BUDDHA איז געפרעגט.
“וואָס האָט איר דערגרייכט
פֿון מעדיטאַציע? “
ער האָט גאָרנישט געענטפערט.
לאָזן מיר זאָגן דיר
וואָס איך האָבן פאַרלאָרן:
צאָרעס, דייַגעס
דעפּרעסיע, ינסיקיוריטי,
מורא פֿאַר אַלט עלטער און טויט. “
“דער בודאַ איז סיטאַד אונטער דער באָדהי בוים, און קוקט רילאַקסט און קאַנטאַמפּלאַטיוו … אַרום אים זענען די מאַראַס, אַלע די צאָרעס וואָס אַטאַקירן די מיינונג. עטלעכע האָבן ספּעאַרס אַימעד צו דער בודאַ און עטלעכע זענען דיסגייזד אין עראָטיש בילדער, מיט די ציל צו צעשטערן די בודאַ ס קאַנסאַנטריישאַן, טריינג צו דזשענערייט די מורא וואָס קומט פֿון אַטאַקירט. אבער דער בודאַ זיצט אָן אַ ריר, מיט איין האַנט אויף דער ערד, ווי צו זאָגן, “איך האָבן אַ רעכט צו זיין דאָ.” די שילד וואָס אַרומרינגלען אים, וואָס פּראַטעקץ אים פון די צרות, איז זיין גוטהאַרציקייט. זײַן אייגענע ליבשאפטלעכער גוטהאַרציקייט וואָס שיינט פֿון אים איז דער צעלאָזער פון אַלע צרות. “
שאַקיאַמוני בודאַ מעדיטאַטעד אונטער די באָדהי טרי, לעסאָף אַטשיווד אַווייקאַנינג מיט וויסיקייַט. ער געראַנגל מיט טעמטיישאַנז, בייזע גייסטער, און געמיין קרייווינגז. אויב איר זען די קרייווינגז אָדער געדאנקען ווי אַן אָבסערווער, קענען די מעדיטאַ
טאָר לעסאָף קאַנגקער מניעות.
אַבאַהיאַ מודראַ (האַנט האַווייַע) יקספּרעסאַז בודאַ ס פעאַרלעססנעסס.
אן אנדער יקאָניק בילד פון בודאַ ס פעאַרלעססנעסס, איז די געשיכטע פון ​​די ומגעצוימט העלפאַנד, ענריידזשד דורך שלעכט דעוואַדאַטטאַ. מיט לאַווינג גוטהאַרציקייַט און אַ ומדערשראָקן באַזייַטיקונג, שאַקיאַמוני טייקעף סאַבדוד די גרויס חיה. דעוואַדאַטטאַ געפרוווט צו טייטן בודאַ מער ווי אַמאָל, שטענדיק פיילינג.
להורדת 18 הכללים לחיים טובים ומאושרים -http://www.akeshet.com/18rules/
music- Chris Collins - https://indiemusicbox.com/
מדיטציה להירדמות מהירה ושינה עמוקה ומחדשת
מדיטציה
בדמיון מודרך לשינה עמוקה ומרגיעה ,שינה מחדשת לגוף ולנפש עם מוזיקה
מרגיעה , עוזרת להירדם בקלות… לאתר הבית של אהובה קשת -
http://www.akeshet.com/ להו…

115) Classical Yoruba-Yoruba Yoruba,

Awari ti Ẹni Kan pẹlu Agbaye Imọye (DAOAU)
ṢE ỌMỌ RERE RERE sọ Buddha pẹlu orin, orin ati awọn orin
Aniccanibbānasappāya Sutta
- [Iro] ti ailopin ti o yẹ fun Nibbāna -
Emi yoo fi han ọ, bhikkhus, ọna ti o yẹ fun Nibba. Tẹtisi i ki o fiyesi pẹkipẹki, Emi yoo sọ. Ati kini, bhikkhus, ọna naa ni eyiti o yẹ fun Nibbana?
Nibi, bhikkhus, a bhikkhu loye: ‘oju ko ni yẹ’, o loye: ‘awọn fọọmu (ti o han) jẹ ainipẹkun’, o loye: ‘aifọkanbalẹ jẹ ainipẹkun’, o loye: ‘oju-olubasọrọ jẹ
ailopin ’, {1} o loye:‘ ohunkohun ti o ba waye nitori ti oju-olubasọrọ, boya o ni itara bi didunnu, aibanujẹ tabi didoju, iyẹn tun jẹ ailopin ’.
O loye: ‘eti jẹ ainipẹkun’, o loye: ‘awọn ohun ko ni ailopin’, o loye: ‘aila-eti jẹ ailopin’, o loye: ‘ifọwọkan-eti ko jẹ ailopin’, o loye: ‘ohunkohun ti o ba waye nitori ifọwọkan eti, boya o ni itara bi didunnu, alainidunnu tabi didoju, iyẹn tun jẹ ailopin.
O loye: ‘imu wa jẹ ailopin’, o loye: ’smellrùn ko jẹ alailagbara’, o loye: ‘aiji-imu jẹ ailopin’, o loye: ‘Olubasọrọ imu ko ṣee ṣe’, o ye: ‘ohunkohun ti o ba waye nitori ifọwọkan-imu, boya o ni itara bi didunnu, alainidunnu tabi didoju, iyẹn tun jẹ ailopin.
O loye: ‘ahọn jẹ ainipẹkun’, o loye: ‘awọn ohun itọwo jẹ ailopin’, o loye: ‘aila-ede jẹ ailopin’, o loye: ‘Ifọwọkan ahọn jẹ ailopin’, o loye: ‘ohunkohun ti o ba waye nitori ifọwọkan ahọn, boya o ni itara bi didunnu, alainidunnu tabi didoju, iyẹn tun jẹ ailopin.
O loye: ‘ara jẹ ailopin’, o loye: ‘awọn iyalẹnu ti ara jẹ alailabaye’, o loye: ‘aiji-ara jẹ ailopin’, o loye: ‘ifarakan ara jẹ ainipẹkun’, oun
loye: ‘ohunkohun ti o ba waye lori iroyin ti ara-ara, boya o ni itara bi didunnu, alainidunnu tabi didoju, iyẹn tun jẹ ailopin’.
O loye: ‘ọkan jẹ ainipẹkun’, o loye: ‘awọn iyalẹnu ero-ori jẹ ailopin’, o loye: ‘aifọkanbalẹ jẹ ailopin’, o loye: ‘ifarakan-ọkan jẹ ailopin’,
loye: ‘ohunkohun ti o ba waye nitori ifọrọkan-ọkan, boya o ni itara bi didunnu, aibanujẹ tabi didoju, iyẹn tun jẹ ailopin’.
Eyi, bhikkhus, ni ọna yẹn eyiti o yẹ fun Nibbāna.
Gbogbo Asiri ti Aiye ni lati Ko Ni Ibẹru - Buddha
A BERE BUDDHA.
“K WHAT NI O TI ṢE
LATI Iṣaro? “
O KO SI NKAN SI OHUN.
BAYI, JEKI MO SO FUN MI
OHUN TI MO TI Padanu:
IBU, IKAN
Irẹwẹsi, AIMỌRỌ,
Ibẹru ti ọjọ ori ati iku. “
“Buddha joko labẹ igi Bodhi, o wa ni ihuwasi ati ironu… Ti o wa yika rẹ ni awọn maras, gbogbo awọn ipọnju ti o kọlu ọkan. Diẹ ninu wọn ni awọn ọkọ ti o ni ifojusi si Buddha ati pe diẹ ninu wọn paarọ ni awọn aworan itagiri, ni ifojusi lati dabaru ifọkansi Buddha, ni igbiyanju lati ṣe ina iberu ti o wa lati ikọlu. Ṣugbọn Buddha joko lainidi, pẹlu ọwọ kan lori ilẹ, bi ẹnipe lati sọ, “Mo ni ẹtọ lati wa sihin.” Apata ti o yi i ka, ti o daabobo rẹ lọwọ awọn ipọnju wọnyi, ni iṣeun-rere rẹ. Inu-rere-ifẹ tirẹ ti ntan jade lati ọdọ rẹ ni ituka gbogbo ipọnju. ”
Buddha Shakyamuni ṣe iṣaro labẹ Igi Bodhi, ni ipari ni jiji pẹlu imọ. O jijakadi pẹlu awọn idanwo, awọn ẹmi èṣu, ati awọn ifẹkufẹ buburu. Pẹlu iṣaro wiwo awọn ifẹkufẹ tabi awọn ero wọnyi bi oluwoye le ṣe iranlọwọ fun alaṣaro, nikẹhin, ṣẹgun awọn idiwọ.
Abahya Mudra (idari ọwọ) ṣalaye ailaifoya Buddha.
Aworan aami miiran ti Buddha ti ko ni igboya, ni itan ti erin ti o npa, ti ibinu Devadatta buru. Pẹlu iṣeun-ifẹ, ati ihuwasi aibẹru, Shakyamuni ṣẹgun ẹranko nla naa lẹsẹkẹsẹ. Devadatta gbiyanju lati pa Buddha ju ẹẹkan lọ, nigbagbogbo kuna.
Mudhaya Abhaya - idari olokiki ti Buddha dani ọwọ rẹ laibẹru (ti a rii ni ọpọlọpọ awọn aworan ti Buddha) - ṣalaye aibikita Buddhist ni irọrun ti o jinlẹ. Ṣugbọn kini nipa awọn iyokù wa? Fun wa, awọn ti wa ti a ko ji pẹlu Ifitonileti a le wa ibi aabo si Buddha.
Ibẹru Pragmatiki - “Ṣiṣe Dara ati Mimọ ti Ọkàn”.
Ni ikọlu, Buddha mẹnuba eniyan ti ko ni igboya “ti o ṣe ohun ti o dara, ti o ṣe ohun ti o mọye, ti fi aabo fun awọn ti o bẹru, ti ko ṣe ohun ti o buru, oniwa-ika, tabi ika. Lẹhinna o wa pẹlu aisan nla. Bi o ti n bọ pẹlu aisan nla kan, ero naa waye si i, ‘Mo ti ṣe ohun ti o dara, Mo ti ṣe ohun ti o mọgbọnwa, Mo ti fun aabo fun awọn ti o bẹru, emi ko si ṣe ibi, agabagebe, tabi ika … Ko banujẹ, ko joró; ko sọkun, lu ọmu rẹ, tabi dagba di alaigbọn. Eyi, pẹlu, jẹ eniyan ti, labẹ iku, ko bẹru tabi bẹru iku. ”
Devadatta ko ni aṣeyọri gbiyanju lati pa Buddha - lẹẹkansii - ni akoko yii pẹlu apata kan.
Buddha ṣe o yekeyeke, pe bọtini pataki si ominira kuro ninu ibẹru ni ẹni naa “ti o ti fi ifẹkufẹ silẹ, ifẹ, ifẹ, ongbẹ, iba, ati ifẹkufẹ fun ifẹkufẹ.” Eniyan yii ti wa ni Ọna Mẹjọ, ti Buddha kọ, ti o da lori Awọn Otitọ Ọlọla Mẹrin. Eniyan yii, ti o ti yọ awọn asomọ ati ifẹkufẹ kuro, ko ni idi lati bẹru. Ti o ko ba ni ifarakanra si awọn igbadun iruju, iwọ ko bẹru padanu wọn.
IYAJU MI NI
LAGBARA IBI MI!
EMI ORUN (ORIN ISOJI) By Queen LOLA OKIRIMIJAHJAH
Olorunadeola Okrhimhijahjah
185 subscribers
Me and my sister collaborating in this wonderful Isoji.
Enjoy….
EMI ORUN (ORIN ISOJI) By Queen LOLA OKIRIMIJAHJAH - YouTube116) Classical Zulu-I-Classical Zulu,
Friends


Ukutholwa Komuntu Ovukile Ngomhlaba Wokuqwashisa (i-DAOAU)
YENZA OKULUNGILE UKUHLANZISA UMQONDO uthe uBuddha ngengoma, umculo nezingoma
Aniccanibbānasappāya Sutta
- Umbono wokuhlala unomphela ofanele iNibbāna -
Ngizokukhombisa, bhikkhus, indlela efanele iNibbāna. Lalela lokho unake kakhulu, ngizokhuluma. Futhi yini, bhikkhus, leyo ndlela efanele iNibbāna?
Lapha, u-bhikkhus, u-bhikkhu uyaqonda: ‘iso alinasiphetho’, uyaqonda: amafomu ‘(abonakalayo) awapheli’, uyaqonda: ‘ukwazi iso akubonakali’, uyaqonda: ‘ukuxhumana kwamehlo
impermanent ’, {1} uyakuqonda:‘ noma yini evelayo ngenxa yokuxhumana komuntu, noma ngabe kuzwakala kumnandi, kungathandeki noma kungathathi hlangothi, nakho lokho akupheli ’.
Uyaqonda: ‘indlebe ayipheli’, uyaqonda: ‘imisindo ayipheli’, uyaqonda: ‘ukunaka izindlebe akupheli’, uyaqonda: ‘ukuxhumana ngendlebe akupheli’, uyaqonda: ‘noma yini evela ngenxa ukuxhumana endlebeni, noma ngabe kuzwakala kumnandi, kungathandeki noma kungathathi hlangothi, nakho lokho akupheli ‘.
Uyaqonda: ‘ikhala alinakuphela’, uyaqonda: ‘iphunga alinakuphela’, uyaqonda: ‘ukukhumbula ikhala akupheli’, uyaqonda: ‘ukuxhumana kwempumulo akupheli’, uyaqonda: ‘noma yini evela ngenxa ukuxhumana kwempumulo, noma ngabe kuzwakala kumnandi, kungathandeki noma kungathathi hlangothi, nakho lokho akuhlali isikhathi eside ‘.
Uyaqonda: ‘ulimi alunasiphetho’, uyaqonda: ‘okuthandwayo akupheli’, uyaqonda: ‘ukukhuluma ngolimi akupheli’, uyaqonda: ‘ukuxhumana ngolimi akupheli’, uyaqonda: ‘noma yini evela ngenxa ukuxhumana nolimi, noma ngabe kuzwakala kumnandi, kungathandeki noma kungathathi hlangothi, nakho lokho akuhlali isikhathi eside ‘.
Uyaqonda: ‘umzimba awunasiphetho’, uyaqonda: ‘izigameko zomzimba azinakuphela’, uyaqonda: ‘ukukhathazeka ngomzimba akupheli’, uyaqonda: ‘ukuthintana nomzimba akupheli’, yena
iyaqonda: ‘noma yini evelayo ngenxa yokuthintana nomzimba, noma ngabe izwakala imnandi, ingathandeki noma ingathathi hlangothi, nakho lokho akuhlali njalo’.
Uyaqonda: ‘ingqondo ayipheli’, uyaqonda: ‘izehlakalo zengqondo azipheli’, uyaqonda: ‘ukukhathazeka kwengqondo akupheli’, uyaqonda: ‘ukuthintana kwengqondo akupheli’, yena
iyaqonda: ‘noma yini evelayo ngenxa yokuxhumana kwengqondo, noma ngabe izwakala imnandi, ingathandeki noma ingathathi hlangothi, nakho lokho akuhlali njalo’.
Le, bhikkhus, yileyondlela efanele iNibbāna.
Imfihlo Yonke Yobukhona Ukungabi Nakwesaba - UBuddha
KWABUZWA UBUDDHA.
“UTHOLE ini
KUSUKA EKUZINDLENI? “
AKAPHENDULANGA LUTHO.
NOKHO, AKE NGIKUTSHELE
LOKHO NGILAHLEKILE:
UKUTHUKUTHELA, UKUKHATHAZEKA
UKUNCIPHA, UKUPHEPHA,
UKWESABA UBUDALA NOKUFA. “
“UBuddha uhlezi ngaphansi kwesihlahla seBodhi, ubukeka ekhululekile futhi ecabangisisa… Kuzungezwe yena ama-maras, zonke izinhlupheko ezihlasela ingqondo. Abanye banemikhonto ebhekiswe kuBuddha kanti abanye bafihliwe ezithombeni ezivusa inkanuko, ngenhloso yokuphazamisa ukugxila kukaBuddha, bezama ukudala ukwesaba okuza ngokuhlaselwa. Kepha uBuddha uhlala anganyakazi, isandla esisodwa sibheke phansi, sengathi uthi, “Nginelungelo lokuba lapha.” Isihlangu esimzungezile, esimvikela kulezi zinhlupheko, ngumusa wakhe. Umusa wakhe wothando ogqame kuye ngukuqothula zonke izinhlupheko. ”
UShakyamuni Buddha wazindla ngaphansi kwesihlahla seBodhi, ekugcineni wathola ukuvuswa ngokuqwashisa. Walwa nezilingo, amademoni nezifiso ezimbi. Ukubuka ngokucophelela lezi zifiso noma imicabango njengombukeli kungasiza ozindla, ekugcineni, anqobe izithiyo.
U-Abahya Mudra (isenzo sesandla) uveza ukwesaba kukaBuddha.
Esinye isithombe esivelele sokungasabi kukaBuddha, yindaba yendlovu ehamba ngamandla, ethukutheliswe nguDadadatta omubi. Ngomusa wothando, nangesimo esingesabi, uShakyamuni wanqoba isilo esikhulu ngokushesha. UDevadatta uzame ukubulala uBuddha kaningi, ehluleka njalo.
I-Abhaya mudra - isenzo esidumile sikaBuddha esiphakamise isandla sakhe ngokungesabi (esibonwa ezithombeni eziningi zeBuddha) - iveza ukwesaba kwamaBuddha ngendlela elula. Kodwa kuthiwani ngathi sonke? Kithina, thina esingavuswanga ngokuqwashiswa singaphephela kuBuddha.Ukuqonda Ukungabi Nalutho (Ubunye) Kusiza Ukunqoba Ukwesaba.
Ukwesaba Okumangazayo - “Ukwenza Okuhle Nokuhlanzeka Kwengqondo”.
Ngokumangazayo, uBuddha ukhuluma ngomuntu ongesabi “owenze okuhle, wenza lokho okunekhono, wavikela abakwesabayo, futhi akenzanga okubi, okunonya noma okunonya. Ngemuva kwalokho wehla ngesifo esibi. Njengoba ehlaselwa yisifo esibi, ufikelwa umcabango wokuthi, ‘Ngenze okuhle, ngenza okunekhono, ngavikela labo abakwesabayo, futhi angizange ngenze okubi, okunonya noma okunonya … Akadabuki, akahlushwa; ayikhali, ayishayi isifuba sayo, noma ikhihlize ikhanda. Lo futhi, ungumuntu okuthi, angafa, angakwesabi ukufa. ”
UDevadatta uzama ukubulala uBuddha - futhi - kulokhu ngedwala.
UBuddha wakwenza kwacaca, ukuthi isihluthulelo sangempela sokukhululeka ekwesabeni umuntu “oshiye inkanuko, isifiso, ukuthanda, ukoma, umkhuhlane, nokulangazelela inkanuko.” Lo muntu uphile iNdlela Eyisishiyagalombili, efundiswa nguBuddha, ngokususelwa emaQinisweni Amane Ahloniphekile. Lo muntu, osuse okunamathiselwe nokulangazelela, akanasizathu sokwesaba. Uma ungazizwa unamathele enjabulweni engamanga, awusabi ukulahlekelwa yiyo.
ISIBINDI SAMI
QINILE KUNOKWESABA KWAMI!
The Time When Buddha Was In Hell - a story of compassion
Dare to do. Motivation
743K subscribers
The Time When Buddha Was In Hell
is a beautiful story about compassion and death, rebirth and our human hearts, why we laugh, live, love and breath life.
Let me know in the coments below what you think and thanks for watching!
And of course, STAAAAAY BLESSED 🙂
Listen to your heart…be happy…don’t give up and always believe!
=====================================================================================================================
Hi everybody i write and speak most of the speeches myself, so if you need some material or want to do some sort of collaboration,
feel free to contact me : kori.sarian@hotmail.com
Speaker:
Dare to do.MOTIVATION https://www.youtube.com/channel/UC5VP
The Time When Buddha Was In Hell - a story of compassion

Image

Buddhism Songs - Greatest Buddha Music of All Time - Dharani - Mantra for Buddhist, Sound of Buddha


WINNING INDUSTRIES:

1. DIGITAL PRODUCTS,
2. GIG ECONOMY,
3. STOCK MARKET INVESTING,
4. HOME GARDENING,
5. ONLINE COACHING/TEACHING,
6. MENTAL HEALTH,
7. ALTERNATE ENERGY,
8. INSURANCE,
9. ALTERNATE MEDICINES,
10. GAMING,
11. HEALTHCARE,
12. AFFILIATE MARKET,
13. NETWORK MARKETING,
14. DATA SCIENCES,
15. SPIRITUAL SCIENCES.7,117 languages are spoken today.

That
number is constantly in flux, because we’re learning more about the
world’s languages every day. And beyond that, the languages themselves
are in flux. They’re living and dynamic, spoken by communities whose
lives are shaped by our rapidly changing world. This is a fragile time:
Roughly 40% of languages are now endangered, often with less than 1,000
speakers remaining. Meanwhile, just 23 languages account for more than
half the world’s population.

When
a just born baby is kept isolated without anyone communicating with the
baby, after a few days it will speak and human natural (Prakrit)
language known as Classical Magahi Magadhi/Classical Chandaso language/

Magadhi Prakrit,

Classical Hela Basa (Hela Language),


Classical Pāḷi


which are the same. Buddha spoke in Magadhi. All the 7111 languages and
dialects are off shoot of Classical Magahi Magadhi. Hence all of them
are Classical in nature (Prakrit) of Human Beings, just like all other
living speices have their own naturallanguages for communication. 116
languages are translated by

https://translate.google.com

in 01) Classical Magahi Magadhi,
02) Classical Chandaso language,

03)Magadhi Prakrit,


04) Classical Hela Basa (Hela Language),

05) Classical Pāḷi

06) Classical Devanagari,Classical Hindi-Devanagari- शास्त्रीय हिंदी,
07) Classical Cyrillic
08) Classical Afrikaans– Klassieke Afrikaans

09) Classical Albanian-Shqiptare klasike,
10) Classical Amharic-አንጋፋዊ አማርኛ,
11) Classical Arabic-اللغة العربية الفصحى
12) Classical Armenian-դասական հայերեն,

13) Classical Azerbaijani- Klassik Azərbaycan,
14) Classical Basque- Euskal klasikoa,
15) Classical Belarusian-Класічная беларуская,
16) Classical Bengali-ক্লাসিক্যাল বাংলা,
17) Classical  Bosnian-Klasični bosanski,
18) Classical Bulgaria- Класически българск,
19) Classical  Catalan-Català clàssic
20) Classical Cebuano-Klase sa Sugbo,

21) Classical Chichewa-Chikale cha Chichewa,

22) Classical Chinese (Simplified)-古典中文(简体),

23) Classical Chinese (Traditional)-古典中文(繁體),

24) Classical Corsican-C
orsa Corsicana,

25) Classical  Croatian-Klasična hrvatska,
26) Classical  Czech-Klasická čeština


27) Classical  Danish-Klassisk dansk,Klassisk dansk,

28) Classical  Dutch- Klassiek Nederlands,
29) Classical English,Roman,
30) Classical Esperanto-Klasika Esperanto,

31) Classical Estonian- klassikaline eesti keel,

32) Classical Filipino klassikaline filipiinlane,
33) Classical Finnish- Klassinen suomalainen,

34) Classical French- Français classique,

35) Classical Frisian- Klassike Frysk,

36) Classical Galician-Clásico galego,
37) Classical Georgian-კლასიკური ქართული,
38) Classical German- Klassisches Deutsch,
39) Classical Greek-Κλασσικά Ελληνικά,
40) Classical Gujarati-ક્લાસિકલ ગુજરાતી,
41) Classical Haitian Creole-Klasik kreyòl,

42) Classical Hausa-Hausa Hausa,
43) Classical Hawaiian-Hawaiian Hawaiian,

44) Classical Hebrew- עברית קלאסית
45) Classical Hmong- Lus Hmoob,

46) Classical Hungarian-Klasszikus magyar,

47) Classical Icelandic-Klassísk íslensku,
48) Classical Igbo,Klassískt Igbo,

49) Classical Indonesian-Bahasa Indonesia Klasik,

50) Classical Irish-Indinéisis Clasaiceach,
51) Classical Italian-Italiano classico,
52) Classical Japanese-古典的なイタリア語,
53) Classical Javanese-Klasik Jawa,
54) Classical Kannada- ಶಾಸ್ತ್ರೀಯ ಕನ್ನಡ,
55) Classical Kazakh-Классикалық қазақ,

56) Classical Khmer- ខ្មែរបុរាណ,

57) Classical Kinyarwanda
58) Classical Korean-고전 한국어,
59) Classical Kurdish (Kurmanji)-Kurdî (Kurmancî),

60) Classical Kyrgyz-Классикалык Кыргыз,
61) Classical Lao-ຄລາສສິກລາວ,
62) Classical Latin-LXII) Classical Latin,

63) Classical Latvian-Klasiskā latviešu valoda,

64) Classical Lithuanian-Klasikinė lietuvių kalba,
65) Classical Luxembourgish-Klassesch Lëtzebuergesch,

66) Classical Macedonian-Класичен македонски,
67) Classical Malagasy,класичен малгашки,
68) Classical Malay-Melayu Klasik,
69) Classical Malayalam-ക്ലാസിക്കൽ മലയാളം,

70) Classical Maltese-Klassiku Malti,
71) Classical Maori-Maori Maori,
72) Classical Marathi-क्लासिकल माओरी,
73) Classical Mongolian-Сонгодог Монгол,

74) Classical Myanmar (Burmese)-Classical မြန်မာ (ဗမာ),

75) Classical Nepali-शास्त्रीय म्यांमार (बर्मा),
76) Classical Norwegian-Klassisk norsk,
77) Classical Odia (Oriya)
78) Classical Pashto- ټولګی پښتو
79) Classical Persian-کلاسیک فارسی
80) Classical Polish-Język klasyczny polski,
81) Classical Portuguese-Português Clássico,
82) Classical Punjabi-ਕਲਾਸੀਕਲ ਪੰਜਾਬੀ,
83) Classical Romanian-Clasic românesc,
84) Classical Russian-Классический русский,

85) Classical Samoan-Samoan Samoa,

86) Classical Sanskrit छ्लस्सिचल् षन्स्क्रित्

87) Classical Scots Gaelic-Gàidhlig Albannach Clasaigeach,
88) Classical Serbian-Класични српски,
89) Classical Sesotho-Seserbia ea boholo-holo,

90) Classical Shona-Shona Shona,
91) Classical Sindhi,
92) Classical Sinhala-සම්භාව්ය සිංහල,
93) Classical Slovak-Klasický slovenský,

94) Classical Slovenian-Klasična slovenska,

95) Classical Somali-Soomaali qowmiyadeed,
96) Classical Spanish-Español clásico,
97) Classical Sundanese-Sunda Klasik,
98) Classical Swahili,Kiswahili cha Classical,

99) Classical Swedish-Klassisk svensk,
100) Classical Tajik-тоҷикӣ классикӣ,
101) Classical Tamil-பாரம்பரிய இசைத்தமிழ் செம்மொழி,
102) Classical Tatar
103) Classical Telugu- క్లాసికల్ తెలుగు,
104) Classical Thai-ภาษาไทยคลาสสิก,
105) Classical Turkish-Klasik Türk,
106) Classical Turkmen
107) Classical Ukrainian-Класичний український,
108) Classical Urdu- کلاسیکی اردو

109) Classical Uyghur,

110) Classical Uzbek-Klassik o’z,

111) Classical Vietnamese-Tiếng Việ,

112) Classical Welsh-Cymraeg Clasurol,

113) Classical Xhosa-IsiXhosa zesiXhosa,


114) Classical Yiddish- קלאסישע ייִדיש


115) Classical Yoruba-Yoruba Yoruba,
116) Classical Zulu-I-Classical Zulu

Law Article
Button Plant Green Butterfly E Mail Animation Clipjcs4ever@outlook.com

Classical Buddhism (Teachings of the Awakened One with Awareness) belong to the world, and everyone have exclusive rights:

JCMesh J Alphabets Letter Animation ClipartMesh C Alphabets Letter Animation Clipart


is the most Positive Energy of informative and research oriented site propagating the teachings of the Awakened One with Awareness the Buddha and on Techno-Politico-Socio
Transformation and Economic Emancipation Movement followed by millions
of people all over the world in 116 Classical languages.Click for Mumbai, IndiaForecast

Dove-02-june.gif (38556 bytes)


Peace and joy for all
https://pbs.twimg.com/profile_images/1064016958461362176/3MPYJEUU_400x400.jpg


Image result for best regards animated gif  

 


UPASAKA JAGATHEESAN CHANDRASEKHARANLeave a Reply