Free Online FOOD for MIND & HUNGER - DO GOOD 😊 PURIFY MIND.To live like free birds 🐦 🦢 🦅 grow fruits 🍍 🍊 🥑 🥭 🍇 🍌 🍎 🍉 🍒 🍑 🥝 vegetables 🥦 🥕 🥗 🥬 🥔 🍆 🥜 🎃 🫑 🍅🍜 🧅 🍄 🍝 🥗 🥒 🌽 🍏 🫑 🌳 🍓 🍊 🥥 🌵 🍈 🌰 🇧🇧 🫐 🍅 🍐 🫒Plants 🌱in pots 🪴 along with Meditative Mindful Swimming 🏊‍♂️ to Attain NIBBĀNA the Eternal Bliss.
Kushinara NIBBĀNA Bhumi Pagoda White Home, Puniya Bhumi Bengaluru, Prabuddha Bharat International.
Categories:

Archives:
Meta:
January 2015
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
01/30/15
1402 LESSON 31115 SATURDAY FREE ONLINE E-Nālandā Research and Practice UNIVERSITY run by http:sarvajan.ambedkar.org chandrasekhara.tipitaka@gmail.com Please render exact translation in your mother tounge and all other languages you know for this Google translation practice and spread and become a Sota panna (Stream Enterer) to reach Eternal Bliss as Final Goal. Course Program Kamma 1-Sakalika Sutta: The Stone Sliver in Classical English HISTORY of Nālandā Religious splintering will harm this Country story, Barack Obama warns Narendra Modi (Murderer of democratic institutions) SOLUTION Remove this Fraud EVMs at the earliest possible moment else those who suffer from inequality will blow up the structure of democracy which this Constituent Assembly has so laboriously built up.Course Program Kamma 1-Sakalika Sutta: The Stone Sliver in Classical English, Persian,Polish
Filed under: General
Posted by: site admin @ 1:02 pm

1402 LESSON 31115 SATURDAY
FREE ONLINE E-Nālandā Research and Practice UNIVERSITY
run by
http:sarvajan.ambedkar.orgchandrasekhara.tipitaka@gmail.com


65)  Classical Persian
65) کلاسیک فار

65) کلاسیک فارسی
65) کلاسیک فار

1402 درس 31،115 شنبه
آنلاین رایگان E-نالاندا تحقیقات و دانشگاه تمرین
اجرا شده توسط
http://sarvajan.ambedkar.org

chandrasekhara.tipitaka@gmail.com

لطفا ترجمه دقیق آن در tounge مادر خود را و تمام زبان های دیگر شما می دانید برای این عمل ترجمه گوگل ارائه و گسترش و تبدیل به یک panna SOTA (جریان Enterer) برای رسیدن به ابدی سعادت به عنوان هدف نهایی است.

البته برنامه Kamma 1-Sakalika Sutta: سنگ خرده در کلاسیک انگلیسی

تاریخ

نالاندا

انشعاب مذهبی این داستان کشور آسیب برساند، باراک اوباما هشدار نارندرا (قاتل از نهادهای دموکراتیک)

راه حل

حذف این تقلب EVMs در اولین لحظه ممکن دیگری کسانی که از نابرابری رنج می برند ضربه خواهد شد تا ساختار دموکراسی که این مجلس موسسان تا با تلاش بی وقفه ساخته شده است تا.

بودیسم به طور خلاصه! به عنوان مثال،
خود برخواستن از خواب با عملکرد آگاهی در یک مهره SHELL!

هیچ EVIL!

همیشه خوب

فکر!

- آسان برای یک پسر 7 ساله به درک

اما دشوار است برای یک مرد 70 ساله به تمرین!

TIPITAKA است از 3 سبد - 1) سبد از نظم و انضباط (Vinaya)، 2) گفتمان (Sutta) و 3) از دکترین نهایی (Abhidhamma) Pitakas.

TIPITAKA
دانشنامه
Tipitaka کامل است 40 حجم طولانی

تاریخ نالاندا

نالاندا (نالاندا، تلفظ: /nɑː.lən.ðɑː/؛) Mahāvihāra تحسین، یک صومعه بودایی بزرگ در Magadha باستان (مدرن روز بیهار) بود. این سایت قرار گرفته است حدود 95 کیلومتری جنوب شرقی پاتنا، و یک مرکز یادگیری از قرن پنجم تا C بود. 1200 م. مورخان اغلب نالاندا به عنوان یک دانشگاه مشخص.

نالاندا تحت حمایت امپراتوری گوپتا و همچنین امپراتوران مانند هارشا و بعد، حاکمان امپراتوری پالا رونق گرفت. در اوج خود، مدرسه محققان و دانشجویان از عنوان دور به عنوان تبت، چین، کره، و آسیای مرکزی جذب

نالاندا
नालंदा
دانشگاه نالاندا هند ruins.jpg
خرابه های نالاندا Mahavihara
نالاندا در هند واقع شده
نالاندا
محل سکونت بیهار
مختصات 25 درجه 08′12 “N 85 ° 26′38 ECoordinates: 25 درجه 08′12 “N 85 ° 26′38” E
نوع مرکز یادگیری
طول 800 فوت (240 متر)
عرض 1600 فوت (490 متر)
منطقه 12 هکتار (30 هکتار)
تاریخ
تاسیس قرن 5
رها CE قرن 13th

یادداشت سایت
تاریخ حفاری 1915-1937، 1974-1982
باستان شناسان دیوید B. Spooner در، Hiranand Sastri، JA صفحه، M. Kuraishi، G.C. چاندرا، N. ناظم، Amalananda قوش
دسترسی عمومی بله
وب سایت نالاندا (ASI)
ASI شماره N-BR-43

نام، نالاندا آن را از ناگا Nanda پشتیبانی با اشاره به نام (Nanda پشتیبانی) از یک مار (ناگا) در مخزن محلی مشتق شده.

نالاندا در ابتدا یک روستای مرفه توسط یک مسیر عمده تجارت که از طریق شهرستان نزدیکی Rajaguha (Rajgir مدرن) که پس از آن پایتخت Magadha فرار بود.
گوتاما بودا گفته شده است که سخنرانی در یک بیشه انبه در این نزدیکی هست به نام Pavarika و یکی از دو شاگرد ارشد خود، Sariputta تحویل اند، در منطقه متولد شد و ارتباط سنتی nibbana بعد به دست آمده there.This با بودا tenuously تاریخ وجود روستا به در حداقل قرن پیش از میلاد 5-6.

Taranatha، 17 قرن تبت لاما، بیان می کند که 3 قرن پیش از میلاد Mauryan و امپراتور بودایی، آشوکا، یک معبد بزرگ در نالاندا در محل chaitya Sariputta ساخته شده. او همچنین مکان مشاهیر CE 3 قرن مانند فیلسوف مهایانه، NAGARJUNA، و شاگردش Aryadeva، در نالاندا با سابق نیز عنوان نهاد. Taranatha نیز اشاره معاصر NAGARJUNA نام Suvishnu ساخت 108 معابد در محل. در حالی که این می تواند این مفهوم را میرسانند بود که یک مرکز شکوفایی برای بودیسم در نالاندا قبل از قرن 3 وجود دارد، هیچ شواهد باستان شناسی تا به کشف شده است برای حمایت از ادعای. هنگامی که Faxian، زائر بودایی چینی اولیه، Nalo، محل parinibbana Sariputta است، در نوبه خود از قرن 5 بازدید، همه متوجه شد که به ذکر گنبد بود.

Baladitya، تا تحت تاثیر فیلسوف Mahayanist، Vasubandhu آورده شد. او sangharama در نالاندا و نیز 300 فوت (91 متر) ویهارا بالا با مجسمه بودا که در آن، با توجه به شوانگزانگ، شبیه ویهارا بزرگ ساخته شده تحت درخت Bodhi ساخته شده است. راهب نیز اشاره کرد که پسر Baladitya است، واجرا، که ساخته شده sangharama بیش از حد، صاحب یک شرکت قلب در ایمان.

حامی قابل توجه ترین Mahavihara هارشا، امپراتور 7 قرن از قنوج، که بودایی تبدیل شد و خود را بنده از راهبان از نالاندا در نظر گرفته بود. هارشا ساخته شده است یک صومعه از برنج در Mahavihara و پرداخت به آن درآمد از 100 روستا. او همچنین 200 خانوار در این روستاها به کارگردانی برای تامین راهبان موسسه با مقدار لازم برنج، کره، شیر، شیر به صورت روزانه. حدود یک هزار راهبان از نالاندا حاضر در جماعت سلطنتی هارشا در Kannuaj بودند.

نالاندا یک مدرسه مسکونی بود، به عنوان مثال، آن خوابگاه برای دانشجویان بود. در اوج آن، آن است که ادعا کرد که بیش از 10،000 دانشجو و 2،000 معلمان جایگزین.
افراد در نالاندا تدریس تحت پوشش هر زمینه یادگیری، و آن دانش آموزان و محققان از کره، ژاپن، چین، تبت، اندونزی، ایران و ترکیه را به خود جلب

کتابخانه

بدیهی از تعداد زیادی از متون که Yijing بازگشت با او پس از اقامت 10 ساله خود را در نالاندا انجام است، که Mahavihara باید برجسته اند یک کتابخانه مجهز. منابع تبت سنتی اشاره به وجود یک کتابخانه بزرگ در نالاندا نام Dhammaganja (تقوا مارت) که شامل سه ساختمان بزرگ چند طبقه، Ratnasagara (اقیانوس جواهرات)، Ratnodadhi (دریای جواهرات)، و Ratnaranjaka (جواهر-آراسته ). Ratnodadhi نه طبقه بالا بود و نسخه های خطی مقدس ترین جمله فراسوی فرزانگی حکم شرعی و Guhyasamaja قرار دارد

تخمین زده می شود که در صدها هزار نفر بوده است. کتابخانه نه تنها نسخه های خطی مذهبی جمع آوری شده بلکه متون در افراد مانند دستور زبان، منطق، ادبیات، طالع بینی، نجوم، و طب بود. کتابخانه نالاندا باید طرح طبقه بندی که احتمالا در طرح طبقه بندی متن استوار بود داشته است.

 Vinaya، Sutta، و Abhidhamma: متون بودایی به احتمال زیاد به سه دسته بر اساس سه بخش اصلی Tipitaka تقسیم شد

برنامه درسی

زبان پالی
البته ابتدایی
اخلاق بودایی
زنان در بودیسم
ادبیات Sutta
ادبیات Vinaya
ادبیات Abhidhamma
زندگی و تعالیم
بودا
بودیسم و غربی
فلسفه
بودایی عبادات و مناسک.
تراوادا بودایی
مدیتیشن.
دستور زبان، منطق، ادبیات، نجوم، و طب.
مطالعات بودایی، فلسفه، و مذهب مقایسه. دانشکده مطالعات تاریخی. دانشکده روابط بین الملل و صلح. دانشکده مدیریت و توسعه کسب و کار. دانشکده زبان و ادبیات. و، دانشکده مطالعات محیط زیست بوم شناسی و.

برنامه درسی در زمان Mañjuśrīmitra شامل:

     تقریبا تمام طیف وسیعی از دانش جهان پس از آن در دسترس است. دوره های آموزشی از هر زمینه یادگیری، بودایی، مقدس و سکولار (پارا و Apara)، خارجی و بومی گرفته شد. بررسی پالی اجباری بود. علاوه بر این، بودند پنج نفر اجباری که شامل وجود دارد: Shabda ویدیا (علم اصوات و کلمات؛ در غیر این صورت به نام دستور زبان و فرهنگ نویسی). Shilpasthana ویدیا (هنر و صنایع دستی). Chikitsa ویدیا (علوم پزشکی). Hetu ویدیا (منطق)، و Adhyatma ویدیا (فلسفه).

چه آنلاین رایگان E-نالاندا تحقیقات و دانشگاه تمرین است؟

اگر نالاندا بودند به ادعای بازگشت شکوه آن، از آن خواهد شد monumentally پیش رو از زمان خود، درست مانند سلف خود. از همه مهمتر، به آن نیاز دارد آموزه ها و آرمان های بودایی به عنوان هویت اصلی خود را به درایو حس خود را از هدف. این به این شانس برای کشف آموزش باستان تا کاملا جلوتر از زمان خود و ایجاد undreamed از سنتز با استفاده از ابزار علم مدرن است.

در سن که در آن مطالعات علم اطلاعات و ذهن هستند شکوفایی، بودیسم در مرحله که در آن ایده های خود را، فلسفه و اصول می تواند تاثیر عمده ای در تمام حوزه های توسعه علمی بازی است. سنت های فرهنگی لیبرال ذاتی در دوران گوپتا - و یا حتی بیشتر - با تشکر در بخشی به جریان اینترنت و عاری از افکار و ایده ها، این دوره مشابه فراهم می کند.

چگونه مختلف دانشگاه جدید آنلاین رایگان E-نالاندا پژوهش و عمل است؟ در اینجا برخی از ایده های ارزش جستجو می باشد.

پزشکی و فارماکولوژی

اصلی نالاندا پزشکی به عنوان یکی از موضوع اجباری آن بود.برنامه درسی دانشگاه E-نالاندا پژوهش و عمل های آنلاین رایگان را در نظر انطباق گنجینه گسترده ای از سیستم های پزشکی سنتی آسیایی که شامل سنتز بومی Siddha، تبت، هند (آیورودا)، چینی، فارسی (Unani)، و یونانی. جهل، دلبستگی و گریزی: آن را به قالب از سیستم پزشکی تبت، که پذیرای این باور بودایی سنتی که همه بیماری در نهایت از سه سموم از ذهن نتایج: از شماره مشتق شده استفاده کنید. طب تبتی زیر چهار حقیقت شریف بودا که اعمال می شود منطق تشخیص طبی به درد و رنج. با ترکیب طب سنتی با تحقیقات پزشکی مدرن، این دانشکده می تواند تبدیل به یک دارویی لبه برش و موسسه تحقیقات پزشکی.

شبکه های علوم اعصاب و عصبی

مطالعه علمی از مغز و سیستم عصبی به طور قابل توجهی اصولا با توجه به پیشرفت در زیست شناسی مولکولی، الکترو فیزیولوژی و علوم اعصاب محاسباتی افزایش یافته است،. علوم اعصاب است در پشت سر هم با مراقبه بودایی، و بسیاری از تحقیقات جدید (همکاری بین دانشمندان و مراقبه) رشد شواهد جدید در مورد چگونگی مغز ما کار می کنند، چگونه افکار بوجود می آیند، چگونه آگاهی آثار تولید شده اند. و در مفهوم غیر خود (anatta)، علوم اعصاب است شروع به انتشار نظریه ها و شواهدی وجود دارد که هیچ از خود به حال وجود دارد، هیچ راننده مرکزی به صحبت می کنند، هیچ از خود تغییر ناپذیر داخلی ساخته شده است که تمام تصمیمات. در واقع، زمانی که نتایج بیشتر انجام شود، حوزه علوم اعصاب می تواند یک رشته پیراپزشکی مهم، همکاری با زمینه های دیگر مانند شیمی، علوم کامپیوتر، مهندسی، زبان شناسی، ریاضیات، پزشکی، فلسفه، فیزیک، و روانشناسی. ادامه در عمق پژوهش و مطالعات در مراقبه بودایی به شکوفایی این زمینه مراجعه کنید.

فیزیک کوانتوم

فلاسفه Madhyamika توسعه یک روش SHARP دقیق و تیغ از تجزیه و تحلیل فلسفی است که، همراه با بررسی مراقبه، نفوذ به ماهیت نهایی از واقعیت. پوچی (sunyata)، مشخصات هسته است که توسط Madhyamaka مطرح، بینش است که هیچ چیز در جهان است که به عنوان یک نهاد مستقل در حق خود وجود دارد وجود دارد. این شرح است که هیچ چیز به عنوان یک ویژگی کاملا مستقل از واقعیت وجود دارد مثل همیشه توسط غربی علم تا ظهور فیزیک کوانتوم تصور می شد. در واقع، درک درستی از پوچی می تواند دیدگاه های جدید را بر روی مشکلات تفسیر کوانتومی بزنند. هر دو بودیسم و مکانیک کوانتومی نشان می دهد که جهان چیزی است که او آن را درک با حواس پنج گانه خود را، و همه چیز را در برخی از راه متصل نیست.تجزیه و تحلیل جدی و دقیق از فیزیک پارادایم در اندیشه بودایی طولانی در آینده بوده است. تدوین گفتمان بین مکانیک کوانتومی مدرن با جنبه های خاصی از روش هند و تبت بودایی، مانند اظهارات ابتدایی فیزیک ذرات، خواهد شکل جدیدی از سنتز چیز نوک تیز. چه کسی می داند، از هم جدا پاسخ فرم یافته به سوالات بزرگ مانند چه جهان است” و “چه خود است، دانش آموزان ممکن است بر عملی توسط محصولات که ممکن است برنامه های مفید، از جمله ارتباطات آنی، انتقال اطلاعات کوانتومی، کامپیوترهای کوانتومی پیدا تلو تلو خوردن، برداشت انرژی و تونل زنی کوانتومی.

انفورماتیک و علوم کامپیوتر

بودایی Tipitaka شامل واژگان فوق العاده غنی از آموزش ذهن، آموزه های فلسفی و گفتمان روانی. با این وجود، بسیاری از آن غیر قابل دسترس به مردم عادی به دلیل مشکل در تشخیص افتراقی معنای آن می باشد. علم انفورماتیک می تواند نقش مهمی در توسعه منابع دیجیتال و ابزار با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم های هوشمند، بازی به طوری که جستجو معنادار می تواند توسط کاربران با توجه به سطح خود را از درک پردازش شده است. به عملی و مفید با این حال، چنین سیستم نیاز به پایبندی به استانداردهای بین المللی برای تبادل اطلاعات و نتایج جستجو باید آزادانه در دسترس عموم مردم باشد. جدای از آن، نالاندا خواهد دوره های پیشرفته در کامپیوتر شبیه سازی، با تاکید بر تحقیق فن آوری نانو ارائه دهد. ابزارهای توسعه یافته در اینجا می توان برای کمک به پژوهش در علوم اعصاب و مکانیک کوانتومی استفاده می شود. طبقه بندی ذاتی دانش بودایی متناسب با سادگی به ماهیت الگوریتم از علوم کامپیوتر، و این ترکیب را به این می شود یک بخش مهم ارائه خدمات مهار به تمام دانشکده های دیگر.

مواد غذایی و کشاورزی علوم

فقر و بهداشت در معرض خطر به دلیل کمبود آب آشامیدنی سالم و بهداشت یک مشکل عمده در این جهان است. اگر هر دوره بودند به آموزه های محبت و شفقت شود نقل مکان کرد، این منطقه خواهد بود آن. انرژی و توجه باید در زمینه های تحقیقات در تولید ارگانیک پروتئین، پردازش ارزان از وعده های غذایی تغذیه وگان، غذاهای اصلاح شده ژنتیکی (انواع وگان) و غشاء و فرآیندهای غشایی برای فیلتر کردن آب تمیز تمرکز می کنند. آزمایش های صلیب در غذاهای وگان آسیایی، از کره ای به چینی، هندی، غذاهای سینهالی و تایلندی ممکن همجوشی جالب داشت. چه مهم است که چنین تحقیقاتی باید به تحت هدایت آهیمسا (عدم خشونت) ساخته شده، و به نگه داشتن با قاعده اول احترام و غیر آسیب رساندن به زندگی حساس.

قانون و اخلاق زیستی

عنوان پژوهش می رود به زمین شکستن، دارندگان سهام و گروه های ذینفع خواهد شد در خطوط اخلاقی که به طور بالقوه می تواند عبور می شود نگران است. این جایی است که اعضای هیات علمی برای مطالعه اخلاق زیستی می تواند کمکی به زمینه های دیگر از پژوهش. نگه داشتن در خط با اصول عدم خشونت (آهیمسا)، محبت (metta) و شفقت (کارونا)، فرمول آن ممکن است در معنی وسیع تر مانند همبستگی نسبت به زیست کره در بر گرفتن، در نتیجه تولید اخلاق جهانی، نظم و انضباط به نمایندگی از ارتباط بین زیست شناسی، بوم شناسی، پزشکی و ارزش های انسانی به منظور دستیابی به بقای هر دو انسان و دیگر گونه های جانوری.

E-نالاندا آنلاین رایگان تحقیقات و تمرین و نظم نوین جهانی

سند چشم انداز پررنگ و حرفه خلاق همراه با فلسفه بودایی، ایده ها و شیوه های واسطه خواهد آنلاین رایگان E-نالاندا تحقیقات و دانشگاه تمرین به یک فانوس دریایی از اختراع بشر و تمدن بالا بازسازی. مانند سلف خود، داشتن متفکران رادیکال، معلمان نوآورانه عمیقا در افکار بودایی تحصیل آن را قادر به در گوشته از برش پژوهش لبه در مطالعات ذهن را. از آن خواهد شد یک موسسه بی نظیر در این زمینه با ذهن باز به اندازه کافی و به دنبال مشارکت بزرگ زندگی ذهن بودایی مانند دالایی لاما، Goenka، Thich نات هان، Bhikkhu Bodhi، Ajahn Brahm، Thanissaro Bhikkhu، جک Kornfield، جوزف گلدشتاین، رابرت تورمن، ون چنگ ین، ون. Kashyap bhante، ون. آناندا Bhante انجمن Mahabodhi، Ven.Vinayarakkhita Bhamte، وعده آنلاین رایگان E-نالاندا تحقیقات و دانشگاه تمرین به عنوان یک آموزش جهانی و مرکز تحقیقات به خوبی متوجه خواهد شد.

نام شکوه آن تبدیل خواهد شد بیداری با راهنمای آگاهی برای بشریت در هماهنگی با نیازهای جاری است. و برای آن که اتفاق می افتد، بودیسم در مرکز هسته ی اصلی آن، و راننده از وجود معنوی آن باشد.

کلاسیک انگلیسی

Sakalika Sutta: سنگ خرده

  Cullavagga VII می گوید چگونه Devadatta، پسر عموی بودا، ناموفق در شیوه های مختلف گردش رهبری سانگها از بودا محاکمه شد. در رقم VII.3.9، او تلاش می کند بودا به کشتن با پرتاب سنگ به پایین کوهستان.سنگ خرد شده است، و به همین ترتیب نتواند بودا، اما می فرستد یک تراشه که برس پا بودا، نقاشی خون. با توجه به تفسیر، این گفتمان به همراه واکنش بودا در این تلاش در زندگی خود توصیف می کنند.

من شنیده ام که در یک مناسبت یک خوبان در نزدیکی Rajagaha ماندن در Maddakucchi گوزن رزرو شد. در حال حاضر که در آن زمان پای خود را توسط تراشه سنگ سوراخ شده بود. دردناک، شدید، تیز، wracking، دافع، نامطبوعی - - مشقت بار احساسات بدن که توسعه را در درون او بود اما او را تحمل آنها فکر، هشدار، و unperturbed. پس از به حال لباس بلند و گشاد بیرونی خود را خورده در چهار و گذاشته، او را در سمت راست خود را در وضعیت شیر دراز، با یک پا قرار داده شده در بالای دیگر، و آگاه و هوشیار.

سپس 700 devatas از همراهان Satullapa، در دور شدید از شب، درخشندگی شدید خود نور در کل Maddakucchi، به خوبان یکی رفت. در هنگام ورود، داشتن را به او متمایل، آنها به یک طرف ایستاده بود.

همانطور که او ایستاده بود وجود دارد، یکی از devatas در حضور یک خوبان را بانگ زد: Gotama غور و تعمق چه ناگا است و مانند یک ناگا، زمانی که احساسات بدن بوجود آمده اند - دردناک، شدید، تیز، wracking، دافع، نامطبوعی - او! تحمل آنها فکر، هشدار، و unperturbed!

سپس devata دیگر با خوشحالی گفت: در حضور یک خوبان است: Gotama غور و تعمق چه شیر است و مانند شیر، زمانی که احساسات بدن بوجود آمده اند - دردناک، شدید، تیز، wracking، دافع، نامطبوعی - او تحمل آنها فکر، هشدار، و! unperturbed!

سپس devata دیگر با خوشحالی گفت: در حضور یک خوبان است: Gotama غور و تعمق چه با تجربه است و مانند یک تجربه، زمانی که احساسات بدن بوجود آمده اند - دردناک، شدید، تیز، wracking، دافع، نامطبوعی - او تحمل آنها فکر، هشدار، و! unperturbed!

سپس devata دیگر با خوشحالی گفت: در حضور یک خوبان است: چه گاو نر بی همتا Gotama متفکر و مثل گاو نر بی همتا، زمانی که احساسات بدن بوجود آمده است - دردناک، شدید، تیز، wracking، دافع، نامطبوعی - او تحمل آنها فکر، هشدار ، و unperturbed!

سپس devata دیگر با خوشحالی گفت: در حضور یک خوبان است: “چه قوی بار حامل Gotama متفکر و مانند یک قوی بار حامل، زمانی که احساسات بدن بوجود آمده است - دردناک، شدید، تیز، wracking، دافع، نامطبوعی - او تحمل! آنها فکر، هشدار، و unperturbed!

سپس devata دیگر با خوشحالی گفت: در خوبان حضور یکی است: “چه رام یکی Gotama غور و تعمق است و مانند یک رام یکی، هنگامی که احساسات بدن بوجود آمده اند - دردناک، شدید، تیز، wracking، دافع، نامطبوعی - او تحمل آنها فکر، هشدار! ، و unperturbed!

سپس devata دیگر با خوشحالی گفت: در حضور یک خوبان است: نگاه کنید به غلظت خوبی توسعه یافته، یک ذهن خوب منتشر شد - نه فشرده کردن و نه مجبور به عقب، و نه با ساخت روانی نگه داشته مسدود و یا سرکوب هر کس فکر می کنم که چنین ناگا از یک مرد. ، شیر مرد، با تجربه از یک مرد، گاو بی همتا از یک مرد، قوی بار حامل یک مرد، مانند یک مرد رام باید نقض: چه چیز دیگری که اگر نه کوری است ؟

پنج ودا برهمنان، زندگی زاهدانه برای 100 سال: ذهن خود را به درستی منتشر نشده است. پست های طبیعت، آنها فراتر نرفته ام. چیره شده توسط ولع مصرف، تا محدود در احکام و اعمال، انجام austerities اسفبار برای 100 سال: ذهن خود را به درستی منتشر نشده است. پست های طبیعت، آنها فراتر نرفته ام. برای یک علاقه غرور، هیچ رام کردن وجود دارد. برای یک uncentered، هیچ هوشمندی. اگر چه به تنهایی در بیابان، اگر یک heedlessly زندگی می کند، یکی خواهد شد نمی عبور بیش از، فراتر از نوسان مارا است. اما با غرور، به خوبی محور در رها شده، با آگاهی راست در همه جا به طور کامل منتشر شد، به تنهایی در بیابان، heedfully زندگی، یکی خواهد عبور بیش از، فراتر از نوسان مارا است.

انشعاب مذهبی این داستان کشور آسیب برساند، باراک اوباما هشدار نارندرا (قاتل از نهادهای دموکراتیک)

دهلی نو - باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده روز سه شنبه هشدار داد آن را نمی خواهد موفق اگر آن را در امتداد خطوط مذهبی متلاشی، صدایی توجه داشته باشید از احتیاط پس از دو روز مذاکرات بیشتر خوش بین با رهبر ملی هندو کشور است.

اوباما مخاطبان از بیشتر جوان هندی گفت که هر کس باید قادر به تمرین ایمان خود را بدون ترس از آزار و اذیت، یادآوری است که قانون اساسی به طور عمده کشور آزادی مذهب مندرج باشد. در هیچ کجای این است که مهم تر از کشور، هیچ جا رفتن لازم تر می شود که ارزش بنیادی به حفظ شود،” او گفت.

این کشور موفق خواهد شد تا زمانی که آن را در امتداد خطوط از ایمان مذهبی متلاشی نیست.

این کشور یک کشور سکولار است، اما تاریخ آن با شیوع خشونت های مذهبی مشخص شده، به ویژه در برابر اقلیت مسلمان اندکی آن است.

موضوع آزادی مذهبی تبدیل شده است به خصوص پس از انتخابات سال گذشته از نارندرا نخست وزیر، ملی Hindutva حرارت انگیز.

ایالات متحده مودی زیر خشونت ضد مسلمانان که حداقل 1000 نفر کشته در گجرات، جایی که او وزیر دولت قبل از برنده انتخابات سال گذشته بود سمت چپ لیست سیاه. مودی، رهبر حزب بهاراتیا جاناتا (بی جی پی)، رد می کند هر گونه خطا و دادگاه theCountry او را پاک کرده اند از تمام charges.But شکست دولت او برای کنترل خشونت و خودداری او به عذر خواهی میراثی از عدم اعتماد و سوء ظن را ترک کرده اند.

مودی نیز به شدت برای عدم به صحبت کردن در برابر یک نماینده مجلس بی جی پی که به تازگی برای زنان hindutva به نام به حداقل چهار فرزند به محافظت دین خود و سیل اخیر از دوباره تبدیل به hindutvaism پشتیبانی انتقاد کرد.

در سخنرانی خود در روز سه شنبه، اوباما گفت که ایالات متحده می تواند بهترین شریک زندگی این کشور است.

رئيس جمهور آمریکا تصریح کرد که رابطه میان واشنگتن و دهلی نو می تواند یکی از مشارکت تعریف این قرن اما هشدار داد مبارزه با تغییرات آب و هوایی می شود محکوم به فنا مگر اینکه کشور به طور کامل در هیئت مدیره بود.

سخنرانی آخر از سایت بازدید بسته بندی شده که تبدیل به احسن چشمگیر در رابطه اغلب مشکل دیده است، از جمله امضای جدید “دوستی اعلامیه بین اوباما و نارندرا نخست وزیر بود.

این کشور و ایالات متحده تنها شرکای طبیعی نیست - من باور دارم که امریکا می تواند بهترین شریک زندگی این کشور، اوباما پس از دریافت خوش آمدید هیجان انگیز از یک گروه از اطراف 1،500 نفر گفت.

“البته، تنها این کشور می تواند نقش این کشور در جهان تصمیم می گیرند. اما من اینجا هستم چون من کاملا متقاعد شده است که هر دو ملت خواهد شد شغل و فرصت، کشور ما را امن تر، و جهان خواهد بود یک مکان امن تر و عادلانه تر زمانی که دو دموکراسی ما با هم ایستاده بیشتر هستم.

یکی از بزرگترین افتخارات این کشور می تواند بر روی یک رهبر خارجی سبب - سخنرانی اوباما تعامل نهایی در سفر خود، مرکز قطعه که حضور خود را به عنوان مهمان ارشد در روز جمهوری رژه روز دوشنبه بود.

هم اوباما و مودی در درد بوده است برای نشان دادن رابطه شخصی خود را در طول سفر و اعلام کرد دستیابی به موفقیت در یک معامله هسته ای در روز یکشنبه که در زیر آخرین دولت کشور را متوقف کرده بود، هر چند برخی دیگر از اطلاعیه سیاست اساسی وجود داشته است.

اوباما گفته است “ستاره تراز وسط قرار دارد برای تحقق بخشیدن به جاه طلبی های او ابراز زمانی که او آخرین در سال 2010 بازدید برای دو کشور برای تبدیل شدن به شرکای جهانی است.

ایالات متحده به دنبال تقویت اتحاد در آسیا و اقیانوس آرام به عنوان بخشی از محور شرق اوباما، و تا به توجه داشته باشید از موضع تهاجمی تر مودی نسبت به چین از سلف خود گرفته شده است.

اوباما همچنین گفت که آزادی دریانوردی باید حفظ شود. اوباما گفت: “ایالات متحده نقش بیشتری برای کشور در آسیا و اقیانوسیه، که در آن آزادی دریانوردی باید تایید و اختلافات باید مسالمت آمیز حل و فصل استقبال،.

اما اوباما هشدار داد جهان را “نمی ایستادگی شانس در برابر تغییرات آب و هوایی مگر اینکه کشورهای در حال توسعه وابستگی به سوخت های فسیلی را کاهش دهد. من می دانم که این استدلال ساخته شده توسط برخی، که این ناعادلانه برای کشورهایی مانند ایالات متحده به کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور بپرسید مثل این کشور برای کاهش وابستگی خود را در سوخت های فسیلی همان است که کمک قدرت رشد ما برای بیش از یک قرن، اوباما گفت. اما در اینجا حقیقت است: حتی اگر کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا محدود کردن انتشار، اگر کشورهای در حال رشد مانند این کشور - با افزایش نیازهای انرژی - انجام نیز سوخت پاک در آغوش نیست، پس ما شانس در برابر تغییرات آب و هوایی را تحمل کنم.

این کشور در ارتکاب خود را به کاهش عمده ای در انتشار کربن پیش از اجلاس آب و هوا سازمان ملل متحد در دسامبر خودداری کردند، با این استدلال که آن را به خودی خود هدف است که تلاش برای افزایش استانداردهای زندگی در یک کشور که در آن بسیاری از 1.2 میلیارد جمعیت در فقر زندگی می کنند تضعیف تنظیم نشده .
awakenmedia

آب و هوا در این کشور تغییر پس از تحمل، شبه نظامی،
تروریستی، خشونت، خفا، تسلط Bahuth Jiyadha Paapis RSS را
(بی جی پی) ربوده کلید MASTER با EVMs تقلب که در دستکاری شد
نفع قاتلان نهادهای دموکراتیک (مودی) با خود
حرص و آز نگرش در این بازی از قدرت تکنولوژی سوء استفاده. نفرت، خشم،
حسادت، توهم هستند آلوده از ذهن است که چیزی جز
جنون نیاز به درمان در یک پناهندگی روانی. بی جی پی آر اس اس هرگز باور
در آزادی دیگر مذاهب به خاطر این جنون هر چند هر و هر کس در این کشور متعلق به یک نژاد واحد. 1٪ برهمن chitpawan این باورند که آنها روح نرخ 1 (athmas) به عنوان در هر manusmriti.Rest از آنها هستند 2، 3، روح نرخ 4.

و نجس (SC / STS) بدون داشتن روح. به طوری که آنها آغاز شده وحشت
آنها را.بودا هرگز در هیچ روح اعتقاد. او غمگین همه برابر هستند.
موسس پدر قانون اساسی کشور مدرن بازگشت بازگشت
به خانه اصلی خود Budhism. بودیسم به معنی آنهایی که بیدار با
آگاهی. و بسیاری از در آغوش دیگر ادیان دنیوی از آنها
همچنین کسانی که با آگاهی بیدار. کاست برنامه ریزی مادر تمام است
دیگر طبقات در این کشور، از آنجایی که آنها توسعه دهندگان منابع انسانی بودند
که قدرت انسان ارائه تمام طبقات دیگر.

Hindutva توسط VIR Savarkar دیگر brahmin chitpawan مانند تولید شد
مردان بی جی پی آر اس اس است. این برای گرفتن قدرت توسط ایجاد یک بانک رای است. اکنون
صحبت از چهار فرزند است برای افزایش بانک رای. در حالی که سابق
CJI Sathasivam یک خطای قبر قضاوت متعهد با اجازه دادن به
تقلب EVMs به در فاز جای کاملا آنها را جایگزین جایگزین شده است.
سابق CEC Sampath پیشنهاد برای جایگزینی آنها در مراحل نقل از هزینه
روپیه 1600 کرور به کاملا آنها را جایگزین. اما این فقط به نفع
بی جی پی آر اس اس به را مجددا به hindutva. بسیاری از برهمن chitpawan
به عنوان پروتستان تبدیل شد زمانی که انگلیس تنها کشور را ترک
به بیش از همه کلیساها، بیمارستان ها، موسسات آموزشی در حالی که
حمل طبقه خود را همراه با آنها تنها به آلوده که مذهب
تمرین untouchability.They این chitpawans را مجددا نمی
چرا که آنها به خوبی خاموش هستند.

Nathuram قدس تروریستی مخوف و قاتل شناخته شده که توسط به دار آویخته شد
دادگاه. او یکی دیگر از brahmin chitpawan بود. در حال حاضر برهمن chitpawan
پایه و اساس احداث مجسمه ها و معابد برای این قاتل گذاشته اند
که چیزی جز تحقیر دادگاه است.

تا زمانی که انتخابات با EVMs تقلب فقط قاتلان نهادهای دموکراتیک (مودی) انجام خواهد شد روز یونجه داشته باشد. وسایل ورزشی و راحتی از آنها همه در کشتی غرق شدن است. فناوری دموکراسی ربوده شده است. آزادی، برادری و برابری در قانون اساسی تضمین شده. ناامن EVMs. آنها قراضه. سفارش تازه Lok سبها
انتخابات و همه انتخابات مجمع امور خارجه برای نجات دموکراسی انجام با این EVMs. در سیاست در حال حاضر ما برابری ندارد و در ساختار اجتماعی و اقتصادی، EVMs تقلب همچنان به انکار اصل یک مرد به یک ارزش. ما همچنان به زندگی می کنند این از contradictions.Fraud EVMs انکار برابری در زندگی اجتماعی و اقتصادی ما با قرار دادن دموکراسی سیاسی ما در خطر است. حذف این تقلب EVMs در اولین لحظه ممکن دیگری کسانی که از نابرابری رنج می برند ضربه خواهد شد تا ساختار دموکراسی که این مجلس موسسان تا با تلاش بی وقفه ساخته شده است تا.

چیزهایی که تحت 1٪ brahmin chitpawan خطا رفته اند خشونت، شبه نظامی، خفا، Bahuth Jiyada paapi تروریستی RSS را (بی جی پی) به دلیل نگرش در این بازی خود را که شاه کلید از طریق EVMs تقلب به جرم قتل از نهادهای دموکراتیک (مودی)، ربوده اند. دلیل آن این است که ما یک قانون اساسی بد است. چیزی که ما را به می گویند این است که RSS chitpawan ناپسندیده است.

در حال حاضر هیچ ملت به معنای واقعی از جهان وجود دارد، آن است که هنوز ساخته شود. در باور ما یک ملت، ما گرامی بدارد توهم بزرگ است. چگونه می توان مردم را به هزار نفر از طبقات تقسیم می شود یک ملت؟ هر چه زودتر ما متوجه است که ما هنوز رتبهدهی نشده است یک ملت، به یک معنا اجتماعی و روانی از جهان، برای ما بهتر است.

استقلال بدون شک یک موضوع از شادی است. اما فراموش نکنیم که این استقلال تا بر ما مسئولیت بیشتری پرتاب می شود. با استقلال، ما به بهانه سرزنش بریتانیا برای هر چیزی اشتباه رفتن از دست داده اند. اگر همه چیز آخرت به اشتباه، ما هیچ کس مقصر جز بی جی پی chitpawan RSS داشته باشد. است یک خطر بیشتری از اوضاع اشتباه وجود دارد. بار به سرعت در حال تغییر.

هدف ما در فریم قانون اساسی بسیج دو برابر:

(1) به وضع به شکل دموکراسی سیاسی، و

(2) به غیر روحانی کردن که ایده آل ما دموکراسی اقتصادی است و نیز به تجویز است که هر دولت هر چه در قدرت باید در تلاش برای دموکراسی اقتصادی به ارمغان بیاورد. اما هر دو کنگره و بی جی پی که با EVMs تقلب به قدرت رسید نمی خواهد در تلاش برای دموکراسی اقتصادی به ارمغان بیاورد. اصول دستور یک ارزش بزرگ، برای آنها غیر روحانی کردن که ایده آل ما دموکراسی اقتصادی است.

Napolean گفت: “من می توانم دو گردان اما نه دو کاتبان روبرو اما تمام روزنامه ها پرداخت می شود و کاتبان رسانه ها RSSised. آنها تنها brahmin chiypawan تحمل، خشونت، شبه نظامی، strealth، Bahutj Jiyadha Paapis (بی جی پی) اخبار مربوط در این بازی تروریستی RSS را منتشر کند. حتی رئیس جمهور اخبار ایالات متحده آمریکا است.

1٪ brahmin Chitpawan تروریستی تحمل، شبه نظامی، خشونت، heckling، hindutva خفا مودی RSS یعنی (قاتل از نهادهای دموکراتیک) dominators که شاه کلید با EVMs تقلب بود که به عنوان در هر دادگاه عالی جایگزین ربوده، اما جایگزین در فاز های سابق CJI Sathasivam به عنوان سابق CEC Sampath به جای پیشنهاد جایگزینی آنها را با احمق سیستم رای گیری اثبات، در نتیجه قتل نهادهای دموکراتیک مانند CJI و CEC برای حرص و طمع قدرت برای ضرر 99٪ ساماج سروا از جمله، SC / STS / OBC با / اقلیت / فقیر برهمن، بانیاس به آنها محروم از دموکراسی، آزادی، برادری، برابری که در قانون اساسی برای صلح خود، رفاه، و شادی با توزیع ثروت کشور به همان اندازه در میان تمام بخش های جامعه مندرج.

66) Classical Polish
66) Polski Klasyczny

1402 LEKCJA 31115 sobota
Free Online E-Nalanda Badania i praktyka UNIWERSYTET
prowadzony przez
http://sarvajan.ambedkar.org

chandrasekhara.tipitaka@gmail.com

Proszę uczynić dokładnego tłumaczenia w j? Zyka ojczystego i innych języków, które znasz na tej praktyce pomocną i rozprzestrzeniać i stać Sota panna (Stream Wchodzący) do osiągnięcia wiecznej szczęśliwości jako ostateczny cel.

Oczywiście program Kamma 1-Sakalika Sutta: Kamień Sliver w klasycznej angielskim

HISTORIA

Nalanda

Odprysków religijnych zaszkodzi to Kraju historię, Barack Obama ostrzega Narendra Modi (Morderca instytucji demokratycznych)

ROZWIĄZANIE

Usuń to EVMS Oszustwa w najwcześniejszym możliwym momencie jeszcze tych, którzy cierpią z powodu nierówności będzie wysadzić strukturę demokracji, które to Zgromadzenie Konstytucyjne się mozolnie zbudowany.

Buddyzm W PIGUŁCE! tj
SELF rozbudzić czyjeś ze świadomością praktyki w pigułce!

Nic złego nie czynili!

ZAWSZE DO DOBRY

Bądź świadomy!

- Łatwe dla 7-letniego chłopca ZROZUMIEĆ

Ale trudne dla 70-letniego mężczyzny ćwiczyć!

Tipitaki jest z 3 Kosze - 1) Kosz Dyscypliny (Winaji), 2) dyskursów (Sutta) i 3) Ultimate Nauki (Abhidhamma) Pitakas.

Tipitaki
encyklopedia
Kompletny Tipitaka ma 40 tomów

HISTORIA Nalanda

Nalanda (Nalanda; wymowa: /nɑː.lən.ðɑː/;) był uznanym Mahavihara, duża Buddyjski klasztor w starożytnej Magadhy (współczesny Bihar).Działka znajduje się około 95 km na południowy wschód od Patna, i był ośrodkiem uczenia się od V wieku do ok. 1200 CE. Historycy często charakteryzują Nalanda jako uczelni.

Nalanda kwitła pod patronatem Imperium Gupta, jak i cesarzy, jak Harsha a później władców imperium Pala. W szczytowym okresie, szkoła przyciąga naukowców i studentów z tak odległych jak Tybecie, Chinach, Korei i Azji Środkowej

Nalanda
नालंदा
Nalanda Uniwersytet Indie ruins.jpg
Ruiny Nalanda Mahavihara
Nalanda znajduje się w Indiach
Nalanda
Lokalizacja Bihar
Współrzędne: 25 ° 08′12 “N 85 ° 26′38 ECoordinates 25 ° 08′12: N 85 ° 26′38 E
Wpisz Centrum nauki
Długości 800 stóp (240 m)
Szerokość 1600 stóp (490 m)
Powierzchnia 12 ha (30 ha)
historia
Założona 5th wieku ne
Opuszczony 13 wieku ne

notatki serwisu
Daty ziemne 1915-1937, 1974-1982
Archeolodzy David B. Spooner, Hiranand Sastri, JA Strona, M. Kuraishi, G.C. Chandra, N. Nazim, Amalananda Ghosh
Publiczny dostęp Tak
Strona internetowa Nalanda (ASI)
ASI Nr N-BR-43

Nazwa, Nalanda wywodzi ją od Naga Nanda nawiązując do nazwy (Nanda) węża (naga) w lokalnym zbiorniku.

Nalanda początkowo zamożnych wieś przez głównego szlaku handlowego biegnącego przez pobliskiego miasta Rajaguha (nowoczesny Rajgir), który był wówczas stolicą Magadhy.
Gautama Budda powiedział, że wykłady w pobliskim gaju mango nazwie Pavarika i jeden z jego dwóch głównych uczniów, Sariputto, urodził się w okolicy, a później osiągnął Nibbanę there.This tradycyjny związek z Buddy luźno pochodzi istnienie wsi do co najmniej na 5. 6th wieku pne.

Taranatha, 17th wieku tybetański lama, stwierdza, że 3. wieku pne Mauryan i buddyjski cesarz, Ashoka, zbudował świątynię w Nalanda w miejscu chaitya Sariputto za. On również umieszcza 3rd-wieczne luminarzy CE, takich jak filozof mahajany, Nagardżuny i jego ucznia, Arjadewa, w Nalanda z byłym także pozycja instytucji. Taranatha wspomina również współczesny Nagardżuny nazwie Suvishnu budowę 108 świątyń na miejscu. Chociaż może to oznaczać, że nie było kwitnącym ośrodkiem buddyzmu w Nalanda przed 3 wieku, nie ma dowodów archeologicznych została odkopana wspierać tezę. Gdy Faxian, wcześnie chiński buddyjski Pielgrzym, odwiedził nalo, w miejscu parinibbany Sariputto jest, na przełomie 5 wieku ne, wszystkie znalazł warto wspomnieć był stupa.

Baladitya, wychowywał się pod wpływem filozofa Mahayanist, Vasubandhu. Zbudował sangharama w Nalanda, a także 300 stóp (91 m) wysokie vihara z posągu Buddy, w którym, zgodnie z Xuanzang, przypominał “wielki vihara zbudowany pod drzewem Bodhi.Mnich również zauważyć, że syn Baladitya, w Vajra, którzy zbudowali sangharama też posiadał firmę serca w wierze.

Najbardziej znanym mecenasem Mahavihara był Harsha, cesarz 7th-wieczny Kannauj, który był przerobiony buddyjskiej i uważał się sługą mnichów z Nalanda. Harsha zbudował klasztor mosiądzu w Mahavihara i przekazał jej przychody 100 wiosek. Wyreżyserował także 200 gospodarstw domowych w tych wsiach dostarczyć instytucji na mnichów z wymaganych ilości ryżu, masła i mleka na co dzień. Około tysiąca mnichów z Nalanda byli obecni na królewskiego zgromadzenia Harsha pod adresem Kannuaj.

Nalanda była szkoła mieszkaniowy, czyli miał wieloosobowe dla studentów. W czasach swojej świetności, twierdzi się, że umieszczone na 10000 uczniów i 2000 nauczycieli.
Przedmioty nauczane w Nalanda pokryte każdej dziedzinie nauki, i to przyciąga uczniów i naukowców z Korei, Japonii, Chin, Tybetu, Indonezji i Turcji, Persji

biblioteka

To wynika z dużej liczby tekstów Yijing wykonanych z powrotem z nim po jego 10-letniego pobytu w Nalanda, że Mahavihara musi biorące dobrze wyposażoną bibliotekę. Tradycyjne źródła tybetańskie wspomnieć o istnieniu wielkiej biblioteki w Nalanda nazwie Dhammaganja (Pobożność Mart), które stanowiły trzy duże wielu Piętrowa budynków, Ratnasagara (Ocean Jewels), Ratnodadhi (Sea of Jewels) i Ratnaranjaka (Jewel-zdobi ). Ratnodadhi był wysoki dziewięć piętrowy i mieści najświętsze rękopisy tym Pradżniaparamicie Sutra i Guhjasamadża

Szacuje się, że już w setkach tysięcy.Biblioteka nie tylko gromadzone rękopisy religijne, ale także miał teksty na takie tematy jak: gramatyki, logiki, literatury, astrologii, astronomii i medycyny.Biblioteka Nalanda musiał mieć system klasyfikacji, który być może w oparciu o system klasyfikacji tekstu.

  Teksty buddyjskie były najczęściej dzieli się na trzy klasy w oparciu o trzy główne dywizje Tipitace za: Vinayi, Sutta i Abhidhamma

program

Język pali
Oczywiście podstawowa
Etyka buddyjska
Kobiety w buddyzmie
Sutta Literatura
winaja Literatura
literatura Abhidhamma
Życie i nauczanie
Budda
Buddyzm i zachodniej
filozofia
Buddyjskich obrzędów i rytuałów.
Theravada buddyjskiej
Medytacja.
gramatyka, logika, literatura, astronomii i medycyny.
Badania buddyjskie, filozofia i religia porównawcze; Szkoła studiów historycznych; Szkoła Stosunków Międzynarodowych i pokoju; Wyższa Szkoła Zarządzania Biznesu i Rozwoju; Szkoła języków i literatury; a, Szkoła Ekologii i Studiów Ochrony Środowiska.

Program w czasie Mañjuśrīmitra zawierała:

     praktycznie cały zakres wiedzy światowej wówczas dostępny. Kursy zostały sporządzone z każdej dziedziny nauki, buddyjskiej, świętej i świeckiej (Para i Apara), obcego i ojczystego. Badanie Pali było obowiązkowe. Ponadto, było pięć więcej przedmiotów obowiązkowych, które obejmowały: Shabda Vidya (Nauka dźwięków i słów, inaczej zwane Gramatyka i Leksykografia); Shilpasthana Vidya (Sztuka i Rzemiosło); Chikitsa Vidya (Science of Medicine); Hetu Vidya (logika), a Adhyatma Vidya (filozofia).

Co DARMO ONLINE E-Nalanda Badania i praktyka UNIWERSYTET jest?

Jeśli Nalanda były zastrzeżenia powrotem swoją chwałę, to będzie monumentalnie przyszłość swój czas, podobnie jak jego poprzednik. Co ważniejsze, potrzebuje nauk buddyjskich i ideały w swojej podstawowej tożsamości do kierowania jego poczucie celu. Ma możliwość zwiedzania starożytnych nauczania tak radykalnie wyprzedza swój czas i stworzyć niewyobrażalne syntezy przy użyciu narzędzi nowoczesnej nauki.

W czasach, w których badania naukowe informacje i umysł kwitnące, buddyzm jest na etapie, gdzie jego idee, filozofia i założenia mogą odegrać istotny wpływ na wszystkie sfery rozwoju naukowego. Dzięki w części do Internetu i swobodnego przepływu myśli i idei, era ta dostarcza podobnych - a nawet więcej - liberalnych tradycji kulturowych związanych z epoki Gupta.

Jak inaczej nowa darmo online e-Nalanda Badania i praktyka UNIWERSYTET jest? Oto kilka pomysłów, warto poznać.

Medycyna i farmacja

Oryginalny Nalanda miał leku jako jeden z jej przedmiotu obowiązkowego.Free Online E-Nalanda Badania i praktyka nauczania uważa pomieścić UNIWERSYTETU zdecydowaną skarb azjatyckich tradycyjnych systemów medycznych, który obejmuje syntezę rdzennej Siddha, tybetański, indyjskie (Ayurveda), chiński, perski (jednogłośnie), i greckim. Będzie wykorzystać wzór pochodzi z Tybetu system medyczny, który obejmuje tradycyjne buddyjskie przekonanie, że każda choroba ostatecznie wynika z trzech trucizn umysłu: ignorancja, przywiązania i awersji. Medycyna tybetańska następująco Buddy Czterech Szlachetnych Prawd, które mają zastosowanie do diagnostyki medycznej logiki cierpienia. Przez syntezę tradycyjnej medycyny z nowoczesnych badań medycznych, ta zdolność może stać farmaceutyczna ostrza i medyczne instytuty badawcze.

Neuroscience i sieci neuronowe

Badania naukowe mózgu i układu nerwowego znacząco wzrosła, głównie ze względu na postęp w biologii molekularnej, electro-fizjologii i neurologii obliczeniowej. Neuroscience wzrosła w parze z buddyjskiej medytacji i wielu nowych badań (współpracy między naukowcami i medytujących) przyniosły nowe dowody w sprawie, jak działa nasz mózg, jak powstają myśli, jak działa świadomość. I w pojęciu nie-jaźni (anatta), neurobiologia zaczyna publikować teorie i dowody, że nie ma do siebie miał, ma centralnego sterownika mówić, nie ma niezmienne wewnętrzne ja, które wykonane wszystkie decyzje. Rzeczywiście, jeśli wyniki się bardziej utalentowany, pole neurologii może być ważnym pokrewnych dyscypliny zdrowia, współpracę z innymi dziedzinami takimi jak chemia, informatyka, inżynieria, językoznawstwa, matematyki, medycyny, filozofii, fizyki i psychologii. Ciąg dalszy dogłębne badania i studia w buddyjskiej medytacji będzie zobaczyć do rozkwitu tej dziedzinie.

fizyka kwantowa

Filozofowie Madhyamika opracowała rygorystyczne i ostry metodę analizy, która filozoficznej, wraz z dochodzeniem medytacji, przeniknął do ostatecznej natury rzeczywistości. Pustka (sunyata), widok rdzeń, który jest głoszone przez madjamaki, jest zrozumienie, że nie ma nic we wszechświecie, który istnieje jako samodzielny podmiot w sobie. Wynika z tego, że nic nie istnieje w pełni niezależnej cechy rzeczywistości, jak zawsze myślał o nauce Zachodniej aż do przyjścia fizyki kwantowej. Rzeczywiście, zrozumienie pustki może rzucić nowe perspektywy na problemy interpretacyjne kwantowej. Zarówno buddyzm, a mechanika kwantowa pokazują, że wszechświat nie jest to, co on widzi, że jest ich pięciu zmysłów, i że wszystko jest w jakiś sposób powiązane.Poważne i rygorystyczne analizy fizyki paradygmatu w buddyjskiej myśli było długo czekać.Sformułowanie dyskursów pomiędzy nowoczesnymi mechaniki kwantowej z pewnych aspektów metodologii Indo-buddyzmu tybetańskiego, takich jak elementarnych twierdzeń fizyki cząstek, będą stanowić nową formę syntezy. Kto wie, poza formą znalezienia odpowiedzi na wielkie pytania, takie jak “co to jest wszechświat” i “to, co jest samo, uczniowie mogą natknąć się na praktyczne produkty uboczne, które mogą znaleźć przydatne aplikacje, takie jak błyskawicznej komunikacji, teleportacji kwantowej, komputerów kwantowych, Kombajny tunelowanie kwantowe energii i.

Informatyki i Informatyki

Buddyjski Tipitaka zawiera niezwykle bogaty leksykon treningu umysłu, nauk filozoficznych i psychologicznych dyskursów. Niemniej jednak, wiele z nich niedostępne dla zwykłych ludzi, ze względu na trudności w rozszyfrowaniu jego znaczenie.Nauka informatyki mogą odgrywać rolę w rozwoju źródeł cyfrowych i narzędzi za pomocą sztucznej inteligencji i inteligentnych algorytmów, tak aby znaczące wyszukiwania mogą być przetwarzane przez użytkowników w zależności od ich poziomu zrozumienia. Aby być praktyczne i przydatne jednak taki system musi stosować się do norm międzynarodowych do wymiany informacji i wyniki wyszukiwania muszą być łatwo dostępne dla publiczności. Poza tym, Nalanda zaoferuje zaawansowane kursy z modelowania komputerowego, z naciskiem na badania technologii nano. Narzędzia wypracowane tutaj może być stosowany do wspomagania badań w dziedzinie neurologii i mechaniki kwantowej.Wrodzona klasyfikacja buddyjskiej wiedzy pasuje do natury algorytmicznej informatyki, a to byłoby to połączenie jest ważne Dział świadczenia usług kotwienia do wszystkich innych kierunków.

Nauka Wyżywienia i Rolnictwa

Ubóstwo i zagrożonych zdrowotnej z powodu braku czystej wody pitnej i urządzeń sanitarnych jest głównym problemem w tym świecie. Jeśli jakieś kursy miały być przeniesione przez nauki miłującej dobroci i współczucia, ten obszar byłoby to. Energia i uwaga powinna koncentrować się na obszarach badań w ekologicznej produkcji białka, tanim przetwarzania wegańskich posiłków, odżywczych żywności modyfikowanej genetycznie (wegańskie odmiany) i technologii membranowej dla czystej filtrowania wody. Krzyż eksperymenty w kuchni, Azji wegańskie z koreańskim do chińskich, indyjskich, syngaleskich i tajskie żywności może przynieść ciekawe połączenie. Co ważne, że takie badania będą musiały być wykonane pod kierunkiem ahinsy (bez przemocy), a do utrzymania z pierwszym przykazaniem poszanowaniu i nie-krzywdzenie wszelkiego życia.

Prawo i Bioetyki

Ponieważ badania przechodzi w obszarach przełomowym, podmioty zainteresowane i grupy interesów będą zainteresowane w liniach etycznych, które potencjalnie mogą być przekraczane. To jest, gdy wydział do badania bioetyki może być dodatkiem do innych dziedzin badań. Utrzymanie w zgodzie z zasadami niestosowania przemocy (ahimsa), miłującej dobroci (Metta) i współczucie (Karuna), jego formuła może obejmować szersze znaczenie takie jak solidarność wobec biosfery, generując w ten sposób “globalnej etyki“, dyscyplinę reprezentujący związek między biologii, ekologii, medycyny i wartości ludzkich w celu osiągnięcia przetrwanie obu ludzi i innych gatunków zwierząt.

E-Nalanda ONLINE Badania i praktyka i nowy porządek świata

Śmiałe wizje i kreatywnych zajęć połączone z filozofii buddyjskiej, idei i praktyk medytacyjnych będzie przerobić darmo online e-Nalanda Praktyki Badań i Uniwersytet w latarnię ludzkiej inwencji i wysokiej cywilizacji. Podobnie jak jego poprzednik, z radykalnych myślicieli, innowacyjnych nauczycieli buddyjskich głęboko wychowani w myśli pozwoli jej wziąć na płaszczu nowatorskie badania w badaniach umysłu. Będzie to niespotykany instytucji w tym zakresie z otwartym umysłem i szukać wystarczająco udziału wielkich żyjących buddyjskich umysłów, takich jak Dalajlama, Goenkę, Hahn, Thich Nhat, Bhikkhu Bodhi Ajahn Brahm, Thanissaro, Jack Joseph Goldstein, Kornfield, Robert Thurman, Ven Cheng Yen, Ven. Kashyap Bhante, Ven. Ananda Bhante z Mahabodhi Society, Ven.Vinayarakkhita Bhamte, obietnica Free Online E-Nalanda Badań i Uniwersytetu Practice jako światowego centrum badań i nauki będzie dobrze zrealizowany.

Jego imię sławne będzie przebudzenie z przewodnikiem świadomości ludzkości w zgodzie z bieżącymi potrzebami. I tak się stało, Buddyzm będzie w centrum swej istocie, a kierowcą jego egzystencji duchowej.

Klasyczny angielski

Sakalika Sutta: Kamień Sliver

  Cullavagga VII opowiada o tym, jak Dewadatta, kuzyn Buddy, bezskutecznie próbował na różne sposoby, aby wyrwać przywództwo Sangha od Buddy. W Cv VII.3.9, próbuje zabić Buddę przez rzucenie kamieniem w dół zbocza. Skała jest kruszony i tak strzela Buddę, ale wysyła drzazgę, która przebija stopy Buddy, rysunek krew. Zgodnie z komentarzem, ten wykład wraz z opisu reakcji Buddy do tego zamachu na jego życie.

Słyszałem, że pewnego razu Błogosławiony przebywał w pobliżu Rajagaha na Maddakucchi Deer Reserve. Teraz w tym czasie jego stopa została przebita kamienia taśmy. Zniesienia były cielesne uczucia, które rozwinęły się w nim - bolesne, zaciekły, ostry, wracking, odstraszający, nieprzyjemny - ale znosił je uważny, czujny i niewzruszony. Miał jego szata zewnętrzna poczwórnie złożoną i położył się, położył się na prawym boku w pozycji lwa, z jedną nogą umieszczoną na szczycie drugiej, pamiętając & wpisu.

Następnie 700 devaty z orszakiem Satullapa, w daleko ekstremalne nocy, ich wyjątkowa blask rozświetla całość Maddakucchi, udał się do Błogosławionego. Po przyjeździe, po pokłonił mu się, że stał z boku.

Jak ona tam stoi, jeden z devatas wykrzyknął w obecności Błogosławionego: Jaki nagi jest Gautama kontemplacyjne A jak naga, kiedy cielesne uczucia jakie powstały - bolesne, dziki, ostry, wracking, repelent, nieprzyjemne - on! znosi je uważny, czujny i niewzruszony!

Następnie inny dewata wykrzyknął obecności Błogosławionego: Co lew jest Gautama kontemplacyjne A jak lew, kiedy cielesne uczucia jakie powstały - bolesne, dziki, ostry, wracking, repelent, nieprzyjemne - znosi je uważny, czujny i! niewzruszony!

Następnie inny dewata wykrzyknął obecności Błogosławionego: Co rasowy jest Gautama kontemplacyjne I jak rasowy, kiedy cielesne uczucia jakie powstały - bolesne, ostra, ostra, wracking, repelent, nieprzyjemne - znosi je uważny, czujny i! niewzruszony!

Następnie inny dewata wykrzyknął obecności Błogosławionego: Co niezrównany byk jest Gautama kontemplacyjne A jak niezrównanego byka, kiedy cielesne uczucia pojawiły - bolesne, ostra, ostra, wracking, repelent, nieprzyjemne - znosi je uważny, czujny , i niewzruszony!

Następnie inny dewata wykrzyknął obecności Błogosławionego: Co silne obciążenie-nośnik jest Gautama kontemplacyjne I jak silne obciążenia-nośnika, gdy ciała uczucia pojawiły - bolesne, dziki, ostry, wracking, repelent, nieprzyjemne - on trwa! je uważny, czujny i niewzruszony!

Następnie inny dewata wykrzyknął w Najświętszym One obecności: “Co oswojone jeden jest Gautama kontemplacyjne A jak ujarzmić jednym, kiedy cielesne uczucia jakie powstały - bolesne, dziki, ostry, wracking, repelent, nieprzyjemne - znosi je uważny, czujny! , i niewzruszony!

Następnie inny dewata wykrzyknął obecności Błogosławionego: Patrz stężenie dobrze rozwinięty, umysł dobrze wydana - ani wciśnięte ani zmuszony do tyłu, ani z produkcji psychicznego prowadzonego zablokowane lub tłumione Kto by pomyślał, że taki nagi człowieka. lew człowieka, rasowy człowieka, niezrównany byka człowieka, silne obciążenie nośną człowieka, takie oswojone człowiek powinien być naruszone: co jeszcze jest to, że jeśli nie ślepota ?

Pięć-Veda bramini, żywe surowo przez 100 lat: Ich umysły nie są słusznie zwolniony. Pokornego przez naturę, że nie już wyszedł poza. Pokonani przez pragnienie, związane z naukami i praktykami, wykonując nędzne wyrzeczeniom przez 100 lat: Ich umysły nie są słusznie zwolniony. Pokornego przez naturę, że nie już wyszedł poza. Dla jednego lubiący pychy, nie ma oswajania; dla jednego uncentered, bez rozwagi. Choć sam na pustyni, jeśli ktoś żyje beztrosko, jeden nie przejechać, poza wpływem Mary. Ale porzuciwszy zarozumiałość, dobrze skoncentrowane w terminie, z prawej świadomości wszędzie w pełni zrealizowany, sam na pustyni, heedfully życia, jeden przejechać, poza wpływem Mary.

Odprysków religijnych zaszkodzi to Kraju historię, Barack Obama ostrzega Narendra Modi (Morderca instytucji demokratycznych)

New Delhi - Prezydent USA Barack Obama ostrzegł we wtorek, że nie uda, jeśli rozbity na wyznania, brzmiące jedno zastrzeżenie po dwóch dniach w większości optymistycznych rozmów z hinduskiej nacjonalistycznej przywódcy państwa.

Obama powiedział publiczność głównie młodych Hindusów, że każdy powinien być w stanie praktykować swoją wiarę bez obawy przed prześladowaniami, przypominając, że konstytucja głównie kraju zapisana wolność wyznania. Nigdzie nie jest to, że ważniejsze niż kraj, nigdzie nie jest to będzie bardziej niezbędne do tego, aby wartość fundamentalna zostać uwzględniona,” powiedział.

Kraj uda, tak długo jak nie jest rozbity wzdłuż linii wiary religijnej.

Ten kraj jest państwem świeckim, ale jego historia jest oznaczony wybuchu przemocy religijnej, zwłaszcza wobec jej sporej mniejszości muzułmańskiej.

Kwestia wolności religijnej stała się szczególnie kontrowersyjna, ponieważ w zeszłym roku w wyborach premiera Narendra Modi, żarliwej Hindutva nacjonalistą.

Stany Zjednoczone na czarnej liście Modi po przemocy wobec muzułmanów, które opuściły co najmniej 1000 osób żyje w Gujarat, gdzie był stan pierwszy minister przed wygraną wyborów ubiegłoroczny. Modi, lider Janata (BJP) Bharatiya, zaprzecza wszelkim stawianym i sądy TheCountry w usunięciu go wszystkim charges.But niepowodzenie jego administracji kontrolowania przemocy i jego odmowa przeprosić pozostawiły po sobie spuściznę nieufności i podejrzliwości.

Modi również ostro krytykowane za brak wypowiadać się przeciwko ustawodawcy BJP, który niedawno wezwał do Hindutva kobiet mieć co najmniej czworo dzieci, aby chronić ich religii i obsługiwanych niedawną falę “ponownego przeliczania do hindutvaism.

W swoim wystąpieniu wtorek, Obama powiedział, że Stany Zjednoczone mogą być najlepszym partnerem tego kraju.

Amerykański prezydent powtórzył, że stosunki między Waszyngtonem a Nowym Delhi może być jednym z podstawowych partnerstw tego stulecia, ale ostrzegł, walka ze zmianami klimatu byłaby skazana, chyba że kraj w pełni był na pokładzie.

Mowa była finał zapakowany wizyty który widział dramatyczny wzrost koniunktury w relacji często zakłócone, w tym podpisania nowej “przyjaźni między Obamą i deklaracji premiera Narendra Modi.

Ten kraj i Stany Zjednoczone nie są tylko naturalnymi partnerami - Wierzę, że Ameryka może być najlepszym partnerem w tym kraju“, powiedział Obama po otrzymaniu zachwytu powitanie od grupy około 1500 osób.

Oczywiście, tylko ten kraj może podjąć decyzję rolę tego kraju w świecie. Ale jestem tu, ponieważ jestem absolutnie przekonany, że oba nasze narody będą miały więcej miejsc pracy i możliwości, nasze narody będą bardziej bezpieczne, a świat będzie bezpieczniejszy i bardziej po prostu miejsce, kiedy nasze dwie demokracje stanąć razem.

Przemówienie Obamy było ostateczne zaangażowanie w jego wizyty, z których środkowy fragment był jako główny jego obecności gościa poniedziałkowej Republiki Day Parade - jednym z największych zaszczytów, że kraj może obdarzyć na zagranicznym przywódcą.

Zarówno Obama i Modi dołożyły starań, aby wykazać ich osobistych relacji w trakcie wizyty i ogłosił przełom w sprawie umowy jądrowej w niedzielę, które utknęły w martwym punkcie w ostatnim rządzie Kraju, choć nie było kilka innych merytorycznych ogłoszenia polityczne.

Obama powiedział, że “gwiazdy są wyrównane do realizacji ambicji Wyraził kiedy ostatnio tam byłem w 2010 roku w obu krajach, aby stać się światowymi partnerami.

Stany Zjednoczone szuka ożywienia sojuszy w regionie Azji i Pacyfiku w ramach Obamy obrotu na wschodzie, i przyjmuje postawę bardziej asertywnej wobec Chin Modi niż jego poprzednik.

Obama powiedział też, że wolność żeglugi musi zostać uwzględniony. Stany Zjednoczone z zadowoleniem większą rolę państwa w regionie Azji i Pacyfiku, gdzie wolność żeglugi musi być uwzględniony i spory muszą być rozwiązany pokojowo“, powiedział Obama.

Ale Obama ostrzegł świat nie szans ze zmianami klimatu, chyba że kraje rozwijające się zmniejszyć zależność od paliw kopalnych. Wiem, że argument wysunięty przez niektórych, że to niesprawiedliwe dla krajów takich jak Stany Zjednoczone, aby zadać krajów rozwijających się i wschodzących gospodarek, jak tego kraju, aby zmniejszyć swoją zależność od samych paliw kopalnych, które pomogły zasilić nasz wzrost o ponad wieku, Obama powiedział. Ale tu jest prawda: nawet jeśli kraje takie jak Stany Zjednoczone ograniczyć emisję, jeśli rosnące kraje, jak tego kraju - z rosnących potrzeb energetycznych - nie również objąć czystszych paliw, to nie mają szans ze zmianami klimatu.

Ten kraj chciało na zobowiązanie się do większych cięć w emisji dwutlenku węgla, wyprzedzając szczytu klimatycznego ONZ w grudniu, argumentując, że nie wyznaczyła sobie cele, które podważają wysiłki na rzecz wzrostu poziomu życia w kraju, gdzie wielu mieszkańców 1200000000 żyje w ubóstwie ,
awakenmedia

Klimat w tym kraju zmieniło po nietolerancyjnych, bojownika,
terrorystycznego, przemocy, ukradkiem, dominując RSS za Bahuth Jiyadha Paapis
(BJP) wyrwał Master Key z EVMS nadużyć, które zostały naruszony w
łaska morderców instytucji demokratycznych (Modi) z ich
wyróżniającym się postawą chciwość niewłaściwe wykorzystanie technologii zasilania. Nienawiść, złość,
zazdrość, urojenia zbezczeszczenie umysłu, która jest niczym innym,
Szaleństwo wymagające leczenia w szpitalu psychiatrycznym. RSS w BJP nie wierzę
w wolność innych religii, ponieważ tego szaleństwa choć każdy i każdy w tym kraju należą do jednej rasy. 1% chitpawan bramini wierzą, że są dusze stóp 1-gi (athmas) jak na manusmriti.Rest z nich 2, 3, dusze 4-gi stóp.

I Nietykalni (SC / ST) nie mając duszę. Tak, że zaczęli terroryzować
im.Budda nigdy nie wierzył w każdej duszy. On smutny, wszyscy są równi.
Założycielem ojca Konstytucji stanowi nowoczesny kraj powrócił
do pierwotnego domu budhism. Buddyzm oznacza obudzić te z
Świadomość. I wielu innych religii światowych objął ponieważ są one
również obudzić te z świadomości. Zaplanowane Kasta jest matką wszystkich
inne Kast w tym kraju, ponieważ byli deweloperzy zasobów ludzkich
które sprawiło, moc człowieka wszystkie inne kasty.

Hindutva został wyprodukowany przez Vir poeta pochodzenia litewskiego kolejny chitpawan bramińskiej, jak
RSS w BJP mężczyźni. To jest do przechwytywania energii poprzez stworzenie banku głosowania. teraz
Dyskusja z czworga dzieci jest zwiększenie banku głosowania. Podczas Ex
CJI Sathasivam popełnił poważny błąd w ocenie, pozwalając
oszustw EVM do zastąpienia w fazach, a nie całkowicie go zastąpić.
Ex CEC Sampath zasugerował, aby zastąpić je etapami, powołując się na koszty
Rs 1600 crore, aby całkowicie je zastąpić. Ale to tylko na korzyść
BJP RSS do przestawienia z powrotem do Hindutva. Wiele braminów chitpawan
ale przeliczane protestantów, gdy Brytyjczycy zostawili tylko kraj
do przejęcia wszystkich kościołów, szpitali, instytucji edukacyjnych, przy jednoczesnym
przenoszenia ich kasty wraz z nimi tylko zanieczyszczają że religia
wykonujące untouchability.They nie przestawienia tych chitpawans
ponieważ są one dobrze.

Nathuram Godse był terrorystą i straszliwy znany morderca który został powieszony przez
Sąd. Był inny chitpawan bramin. Już teraz chitpawan bramini
położyli podwaliny pod wznoszenia pomników i świątyń do tego mordercy
która jest niczym innym, obrazę sądu.

Dopóki wybory są z EVMS nadużyć tylko morderców instytucji demokratycznych (Modi) będzie miał dzień siana. Reszta z nich w tonącym statku. Technologia porwany demokracji. wolność, braterstwo i równość z konstytucją. EVM niepewnie. Złom im. Zamówić świeże Lok Sabha
Wybory i wszystkie wybory do Zgromadzenia Państwo prowadzone z tych EVMS uratować demokrację. W polityce teraz nie mamy równość w strukturze społecznej i gospodarczej, EVM nadużyć nadal negują zasadę jednego człowieka jedną wartość. Nadal mieszkam to życie contradictions.Fraud EVMS zaprzeczają równości w nasze życie społeczne i gospodarcze oddanie naszą demokrację polityczną w niebezpieczeństwie. Usuń to EVMS Oszustwa w najwcześniejszym możliwym momencie jeszcze tych, którzy cierpią z powodu nierówności będzie wysadzić strukturę demokracji, które to Zgromadzenie Konstytucyjne się mozolnie zbudowany.

Rzeczy poszło nie tak w ramach 1% chitpawan brahmina przemocy, wojujący, ukradkiem, terrorystycznej RSS za Bahuth Jiyada paapi (BJP) ze względu na dominującą postawą, że wyrwał klucza głównego przez EVMS oszustw za zamordowanie instytucji demokratycznych (Modi).Powodem jest to, że mamy złe Konstytucję. Co mamy powiedzieć, że chitpawan RSS jest podłe.

Teraz nie ma narodu w prawdziwym znaczeniu tego świata, jest jeszcze utworzony. W wierze jesteśmy narodem, jesteśmy pielęgnowanie wielkie złudzenie. Jak ludzie mogą podzielić na tysiąc kast być narodem? Im szybciej zdamy sobie sprawę, że nie jesteśmy jeszcze narodem, w społecznym i psychologicznym sensie tego świata, tym lepiej dla nas.

Niezależność jest bez wątpienia kwestia radości. Ale nie zapominajmy, że ta niezależność rzuciły się na nas większą odpowiedzialność. Dzięki niezależności, straciliśmy wymówki obwinianie Brytyjczyków za coś idzie źle. Jeśli coś zwane dalej pójdzie nie tak, będziemy mieć nikogo winić za wyjątkiem chitpawan RSS za BJP. Istnieje większe ryzyko rzeczy dzieje źle. Czasy się szybko zmienia.

Naszym celem w kształtowaniu konstytucji zebrało się dwukrotnie:

(1) Aby ustalić formę demokracji politycznej i

(2) Aby ustalić, że ideał jest demokracja gospodarcza, a także określenie, że każdy rząd, co jest w mocy, będzie dążyć do doprowadzenia demokracji gospodarczej. Ale Kongres i BJP zarówno których doszedł do władzy z EVMS oszustwa nie będzie dążyć do tego o demokracji gospodarczej. Zasady dyrektywa ma wielką wartość, bo określają, że ideał jest demokracja gospodarcza.

Napoleon powiedział: “Mogę zmierzyć się z dwóch batalionów, ale nie dwóch uczonych Ale wszystkie wypłacone gazety i uczeni w Piśmie multimedialne są RSSised. Publikują tylko chiypawan brahmin nietolerancyjne, agresywne, wojujący, strealth, Bahutj Jiyadha Paapis (BJP) wiadomości związane terroryzmu dominującą RSS-tych. Nawet prezydent USA w wiadomościach.

1% Chitpawan bramin terrorystyczny nietolerancyjni, wojujący, brutalne, nękanie kłopotliwymi pytaniami, ukradkiem Hindutva RSS za Modi oznacza (Morderca instytucji demokratycznych) Wanted, który wyrwał MASTER KEY z EVMS oszustwa która miała zostać wymieniona na Sądu Najwyższego, ale wymienić w fazach przez ex CJI Sathasivam jak sugeruje ex CEC Sampath zamiast zastępowania ich głupiec systemu głosowania dowód, więc mordowanie instytucji demokratycznych, takich jak CJI i CEC dla chciwości władzy na niekorzyść 99% sarva Samadź tym, SC / ST / OBC / mniejszości / słaba bramini, Baniyas pozbawić ich demokracji, wolności, braterstwa, równości zagwarantowanej w Konstytucji do ich pokoju, dobrobytu i szczęścia poprzez dystrybucję bogactwa kraju równo pomiędzy wszystkich grup społeczeństwa.


comments (0)